Експерти центру “Ейдос” розробили методологію оцінки імплементації інструментів громадського контролю та участі громадян в процесі прийняття рішень.

У європейських демократичних суспільствах стало вже звичним розцінювати публічність влади як базову ознаку доброго врядування та дієвий спосіб запобігання корупції.  У зв’язку з тим, що наша країна обрала шлях європейської інтеграції, децентралізації влади, дуже актуальним є підвищення публічності місцевих владних інституцій, де влада є найближчою до людей і надає їм основні суспільні послуги. Прозорість, відкритість та підзвітність місцевої влади позитивно впливає на якість послуг на місцевому рівні, залучення населення та впровадження політики, спрямованої на реалізацію їх законних інтересів.

Завантажити методологію можна натиснувши на кнопку:

кнопка скачати

 
Матеріал підготовлений в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) – найбільшої програми підтримки України з боку ЄС в сфері боротьби з корупцією. Програма фінансується ЄС та співфінансується і впроваджується Данською агенцією з міжнародного розвитку (DANIDA).
 
Показати кнопки
Сховати кнопки