He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Прозорість органів влади | Ейдос: центр політичних студій та аналітики
top_photo

 

Ми системно працюємо над впровадженням та дослідженням проблематики доступу до публічної інформації, використання публічних коштів, роботи місцевих рад, процесу прийняття рішень в них та доступу громадян до участі в цих процесах. При роботі в цьому напрямку ми співпрацюємо з Міністерством фінансів України, Рахунковою палатою України, Верховною Радою України, Офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Ви можете знати нас як авторів закону “Про відкритість використання публічних коштів” та ідеологів порталу e-data.gov.ua, розробників інтерактивної системи візуалізації місцевих бюджетів “Відкритий бюджет”, засновників та керівників коаліції “Прозорі ради”, яка займається впровадженням антикорупційних законів на місцях тощо.

Протягом п’яти років ми займаємось моніторингом виконання Закону про доступ до інформації та навчанням чиновників та активістів з його використання. Ми розробили і модеруємо портал “Знати щоб діяти”, за допомогою якого активісти можуть надіслати скарги до Офісу уповноваженого ВР з прав людини та знайти різнобічну інформацію у сфері доступу.

Експерти напрямку

володимир тарнай

Володимир Тарнай

Віктор Таран

Віктор Таран

сергій карелін

Сергій Карелін

віктор мазярчук

Віктор Мазярчук

дарія слизьконіс

Дарія Слизьконіс

Проекти напрямку:

Новини напрямку:

Показати кнопки
Сховати кнопки