He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Про нас | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» – це аналітично-ресурсна організація, заснована у 2007 році з метою об’єднання зусиль громадськості  задля розбудови в  Україні  громадянського суспільства, демократичних інститутів та дієвого місцевого самоврядування.

Ми займаємось дослідженням державної політики, кращих практик ефективного державного адміністрування та супроводом по їх впровадженню, а також сприяє розвитку локальної демократії.

Місія Центру – побудова системи взаємної відповідальності між органами влади та громадянами України.

«Ейдос» – це поняття з давньогрецької філософії. Платон вважав, що окремо від земного світу існує світ ейдосів, ідей, у якому для кожної недосконалої  земної речі існує ідеальний ейдос цієї речі, який слугує прообразом для усіх земних відповідників. Ейдоси – це ідеальні речі та процеси, такі, якими вони мали би бути.

В своїй діяльності ми використовуємо методи аналізу політики, напрацьовуємо рекомендації щодо внесення змін до діючого законодавства та нормативно-правових актів. Ми виносимо на порядок денний найважливіші питання реформування державного сектору у сферах наших компетенцій і проводимо семінари та тренінги в рамках різних навчальних блоків.

[СКАЧАТИ ЛОГОТИПИ ЦЕНТРУ “ЕЙДОС”]

Наша активність спрямована на дослідження та реформування сфери публічних фінансів, боротьби з корупцією, підвищення рівня громадської та політичної освіти серед населення, розвитку локальної демократії. Свою роль ми також вбачаємо в побудові діалогу та налагодженню комунікації між різними сторонами, зокрема між представниками центральних та місцевих органів влади, представниками громадськості та місцевою владою, депутатським корпусом та виборцями, активними громадянами в різних регіонах України.

Під час проведення досліджень ми вивчаємо кращі практики державного адміністрування в Україні та світі, використовуємо іноземний досвід при напрацюванні власних матеріалів та створенні продуктів, а також об’єднуємо зусилля щодо передачі та впровадження кращих практик державного адміністрування в межах різних регіонів України. Ми надаємо консультації та забезпечуємо супровід по імплементації наших напрацювань зацікавленим представникам місцевих органів влади та місцевим активістам.

Нашу роботу можна охарактеризувати як «громадське служіння» бо в нинішніх умовах на території нашої держави функція civil service, що в розвинених країнах світу є елементом державної служби, не забезпечується ніким іншим, як представниками активного громадського середовища.

numbers-about-us

В своїй діяльності Центр використовує клієнтоорієнтований підхід. Свої активності nike nfl Jerseys collar ми спрямовуємо на дві основні цільові групи: органи влади та громадяни й громади.

На органи влади спрямовані такі напрямки діяльності:

На громадян та громади орієнтовані такі напрямки діяльності:

Основні цілі Центру:

  • підвищення  рівня  політичної  освіти  громадян  шляхом  проведення навчальних та просвітницьких заходів;
  • здійснення якісного  та кількісного аналізу  міжнародної,  всеукраїнської  та місцевої політичної ситуації;
  • запровадження системи прозорості та відкритості у відносинах між органами влади та громадянами;
  • стимулювання та сприяння у створенні механізмів активного громадянського контролю за діяльністю органів законодавчої, виконавчої, судової гілок влади та місцевого самоврядування;
  • аналіз існуючої політичної ситуації;
  • проведення  прогнозування  та моделювання  розвитку  держави  та
  • суспільства, його структурних елементів;
  • допомога  в  організації  досліджень  і  вивчення  проблем  організації  та управління суспільними процесами й інститутами;
  • контроль за виборчим процесом в Україні;
  • встановлення  контролю  з  боку  суспільства  за  використанням  фінансів місцевими та центральними органами влади;
  • сприяння розвитку міжнародної співпраці з організаціями, які мають подібну діяльність
Показати кнопки
Сховати кнопки