Центр “Ейдос” оголошує тендер на постачання послуги з організації міжнародного навчального візиту до Італії з 25 листопада до 29 листопада року в м. Ареццо

Мета тендеру: обрати  постачальника послуг з організації поїздки до Італії.

Учасники тендеру: фізичні особи-підприємці, які мають досвід організації та здійснюють відповідну діяльність згідно КВЕД (82.30).

Обсяг роботи та терміни:

Передбачається, що постачальник послуг забезпечить купівлю квитків до м. Ареццо (Італія) для 15 учасників (віком 13-16 років) та 4 представників організації в рамках проекту  «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту».

Проект «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF).

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

Досвід організації тренінгів, семінарів, презентацій, робочих зустрічей та круглих столів, конференцій, навчальних поїздок тощо;

Досвід співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

Тендерну пропозицію, яка містить інформацію щодо вартості квитків та вартість Ваших послуг.

Для фізичних осіб-підприємців обов’язковою умовою є надання: копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), копії витягу з ЄДР із зазначенням КВЕД, копії свідоцтва платника єдиного податку.

Пропозиції та копії документів потрібно надсилати за адресою: office@cpsa.org.ua  до 15 вересня 2019 року включно із зазначеною темою листа: «конкурс на закупівлю  постачальника послуг з організації поїздки до Італії».

 

Показати кнопки
Сховати кнопки