VPW15

З 2010 року Центр «Ейдос» проводить навчання в рамках Вищої політичної школи – одного з найбільших освітніх проектів у сфері політики в Україні.

На відміну від більшості подібних навчань, Вища політична школа концентрується на формуванні нових ціннісних орієнтирів  учасників,  зміні ставлення та сприйняття   політичного  середовища й громадянського суспільства, переосмисленням  взаємовідносин і взаємозв’язків між членами соціуму та представниками влади, які відбуваються протягом школи.

Школа передбачає проведення трьох триденних семінарів, які проводяться за спеціально  розробленою методикою. Навчання ґрунтується на поєднанні   теоретичного  матеріалу  з  практичними  завданнями,  переосмисленні класичних політичних течій, порівнянні смислів, закладених класичними філософами, із сьогоденням та реальною ситуацією  як в Україні так і в світі,  інтерактивними заняттями та  розробці  проектів-моделювання  витку України, стратегії розвитку правової держави тощо.

VPW17

Серед учасників ВПШ у 2015 році були, окрім громадських активістів та членів політичних партій, також і місцеві чиновники. Цей тренд дає підстави прогнозувати, що нові принципи лідерства будуть реалізовані в т.ч. на рівні державних службовців. В перспективі це матиме велику значущість для змін і трансформацій функціонування державного апарату.

В 2015 році навчання пройшли 70 громад молодих лідерів. Це був шостий набір школи. Як і в усі попередні роки, ВПШ-2015 отримала високі оцінки від учасників.

VPW16

Показати кнопки
Сховати кнопки