He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Як запобігти зриву та затягуванню державних закупівель у сфері оборони | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Експерти Центру політичних студій та oakland athletics Jersey day аналітики Роман Скляров та Гліб Канєвський презентували policy paper «Як запобігти зриву та затягуванню державних закупівель у сфері оборони», який підготували за підтримки Європейського інформаційно-дослідницького центру.

У травні 2014 року Верховною Радою України були прийняті зміни до Закону «Про здійснення державних закупівель», які суттєво спростили проведення закупівель для силових відомств. Їм було надано право проводити закупівлі за переговорною процедурою, тобто без проведення відкритого конкурсу.

Водночас, закон не надав права застосовувати переговорні процедури військовим частинам, підпорядкованим силовим структурам. Саме oakland athletics Jersey burns тому, значна кількість державних закупівель військових частин зриваються, адже проводяться на відкритих торгах, в яких бізнес не бажає брати активної участі.

Небажання бізнесу брати участь у закупівлях дуже негативно впливає на здійснення державних закупівель для армії, адже в тому випадку, якщо участь у торгах бере менше двох учасників – торги мають бути відмінені. Низька мотивація бізнесу пов’язана як з корупцією серед замовників, так і з недовірою до держави як до партнера, який не wholesale oakland athletics Jerseys for sale виконує підписані договори та не сплачує рахунки. Для прикладу, із 126,7 млрд. гривень за договорами державних закупівель, укладених у 2014 році, держава виплатила лише 49,6 млрд. грн., тобто розрахувалась лише по 43% договорів.

Водночас, ті конкурси, які все ж таки закінчуються визначенням переможця, тривають місяцями, що в умовах війни є неприпустимим. Строки проведення закупівель на центральному рівні значно коротші, однак вони також є далекими від оптимальних. Це пов’язано з тим, що навіть проведення переговорної процедури здійснюється в порядку, який розроблявся для мирного часу, і тому не є адекватним в умовах війни. Адже в останньому випадку одним з ключових пріоритетів є саме швидкість проведення закупівель, чого чинний порядок не враховує.

Тому експерти Центру політичних студій та аналітики запропонували конкретні шляхи виходу із кризової ситуації, які можливо здійснити вже сьогодні в межах yellow oakland athletics Jersey чинного українського законодавства. Під час підготовки policy paper експерти використовували нормативно-правові акти, офіційні повідомлення стейкголдерів та інформацію в медіа. Дослідження «Як запобігти зриву та затягуванню державних закупівель у сфері оборони», в першу чергу, буде корисне для представників 1971 oakland athletics Jersey урядових та силових структур, народних депутатів та громадських експертів.

nipka1

Показати кнопки
Сховати кнопки