He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Україна повернула до бюджету у 100 000 разів менше корупційних коштів, ніж планує | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Станом на 1 квітня 2016 року від golden state warriors Jerseys for men конфіскації “корупційних” коштів до бюджету надійшло 77,4 тис. грн. Запланований обсяг надходжень – 7,7 млрд. грн., тобто, за перший квартал golden state warriors Jersey and shorts надішло 0,001% річного плану або у 100 000 разів менше, ніж Уряд планує залучити до бюджету до кінця року.

Про цес тало відомо з відповіді, яку експерт Центру «Ейдос» Гліб Канєвський отримав від Міністерства Фінансів.

385405802

“Станом на 1 квітня 2016 року до державного бюджету фактично надійшло 77,4 тис. грн конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення”, – повідомив golden state warriors Jerseys through the years заступник міністра фінансів Роман Качур.

Загалом у 2016 році в уряді планують повернути мільярди гривень, які мали б спрямувати на протистоянні збройній агресії Росії.

Number-glib

“Тобто, в першому кварталі за нинішнім курсом повернуто близько трьох тисяч доларів. Нагадаю, за цей рік уряд хоче повернути 7,7 мільярдів гривень. Майже по два generation of golden state warriors Jerseys мільярди на квартал. Неозброєним оком видно, що уряд разом з правоохоронними new 2017-2018 golden state warriors Jerseys органами не встигають за бюджетним планом”, – зазначив Канєвський.

Слід зазначити, що за весь минулий рік до держбюджету України повернули лише 100 100 гривень. У Генпрокуратурі такі провальні результати минулого року пояснили юридичними колізіями. Мовляв, уряд зобов’язав повертати гроші за бюджетною статтею “привласнення корупційними методами”, словосполучення якого відсутнє у законодавстві. Тому корупційні гроші повертали за різними бюджетними статтями не тільки до бюджету, а й на рахунки державних підприємств. Кабмін виправив колізію, але наразі на суму це не вплинуло.

Показати кнопки
Сховати кнопки