Ввечері 11 вересня, у Києві біля станції метро «Золоті ворота» невідомі у масках побили Павла Миронова. Наразі він перебуває у лікарні з діагнозом струс мозку.

Того вечора Павло Миронов мав призначену зустріч біля «Золотих воріт» на 19 годину. Однак його друзів випередили зловмисники.

У нападі Павло підозрює ідеологічних опонентів з ультраправих організацій – на зразок ВО «Свобода», «Патріотуи України» або агресивно налаштованих футбольних фанатів.

Павло Миронов – активіст лівої студентської профспілки «Пряма дія». Також Павло Миронов – аналітик Центру Політичних Студій та Аналітики за напрямом державної політики. 

Команда Центру Політичних Студій та Аналітики гостро засуджує подібні насильницькі дії, спричинені ідеологічними розбіжностями в поглядах. Та вважає неприпустимими прояви агресії по відношенню до своїх ідеологічних опонентів. Ми вимагаємо, щоб винних було покарано та наполягаємо на розслідуванні справи. Окрім того, ми просимо офіційного вибачення зі сторони організації, членами якої є нападники, та виключення зі своїх рядів зловмисників. 

Показати кнопки
Сховати кнопки