Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у співпраці з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини запрошує представників громадських організацій, журналістів та просто активних громадян взяти участь в обговоренні проблем пов’язаних із закритістю органів влади та пошуку варіантів їх вирішення під час круглого столу «Як забезпечити ефективний контроль за дотриманням «права знати» в Україні», який розпочнеться 31 серпня об 11:00 в Офісі Уповноваженого Верховної Ради з прав людини (вул. Інститутська, 21/8). Початок реєстрації о 10.30. Під час круглого столу учасники:

– дізнаються про плани Уповноваженого з прав людини щодо розбудови Платформи «Омбудсмен+» та про те як можна стати її членом;

– отримають можливість поділитись своїм досвідом контролю за забезпеченням доступу до публічної інформації розпорядниками та обмінятись досвідом з іншими;

– дізнаються про алгоритм застосування Методології оцінки рівня забезпечення доступу до публічної інформації суб’єктами владних повноважень, та отримають її примірники.

Реєстрація учасників триває до 30 серпня включно за посиланням. А для учасників з інших міст – до 29 серпня, щоб встигнути отримати підтвердження від організаторів та придбати квитки.

Увага! Витрати на проїзд учасників з інших міст будуть відшкодовані відповідно до списку реєстрації.

У разі виникнення питань звертайтеся за адресою daria@cpsa.org.ua, вказавши в темі листа «Круглий стіл».

Із попередньою програмою круглого столу можна ознайомитись за посиланням.

Подія проходить в рамках проекту «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Показати кнопки
Сховати кнопки