He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Впровадження державного фінансування політичних партій | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Революція Гідності змістила режим Януковича, проте не змогла зламати стару олігархічну систему української політики. Найвпливовішими фігурами у ній досі лишаються аж ніяк не лідери парламентських партій, а олігархи, які ці партії фінансують. Внаслідок дій партій, які відстоюють не так інтереси громадян, як своїх спонсорів, держава втрачає десятки мільярдів гривень щороку.На думку українських та міжнародних black cleveland cavaliers Jersey експертів у сфері виборчого законодавства, єдиною зброєю, яка може подолати політичну корупцію, є державне фінансування політичних партій та виборчих кампаній у зв’язці з одночасним радикальним збільшенням рівня контролю над партійними фінансами.


Іншими словами, потрібно, з одного боку, надати партіям з найбільшою народною підтримкою можливість існувати без фінансових ін’єкцій з боку бізнесу, а з іншого – максимально обмежити можливість впливу бізнесу на самі партії.

7020d7f-123234

Центр «Ейдос» спільно з Transparency International Ukraine та за участі українських  та міжнародних експертів розробив інноваційний законопроект «Щодо запобігання та протидії політичній корупції», який отримав  у Верховній Раді реєстраційній номер 2123а. Офіційними (де-юре) авторами законопроекту стали народний депутат від БПП Сергій Лещенко, віце-спікер ВР Андрій Парубій та депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв.

Сергій Лещенко, Віктор Таран

Законопроект передбачає впровадження щорічного державного фінансування партій, які на виборах отримали 2% голосів виборців (з другої половини 2016 року) та часткове відшкодування витрат партій на wholesale cleveland cavaliers Jerseys 2017-2018 передвиборну агітацію на парламентських виборах. Одночасно встановлюється обмеження щодо джерел фінансування партій, передвиборної агітації на виборах, а також обмеження суми річного внеску на користь партії від однієї особи, щоквартальне оприлюднення партіями cleveland cavaliers Jerseys 2018 детальних звітів про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру тощо.

держфінпартіи?2

«Ейдос» провів масштабну адвокаційну кампанію закону. Були підготовлені та опубліковані у провідних ЗМІ більше  двох десятків статей та прес-релізів, створено та поширено два анімаційних ролика, cleveland cavaliers Jerseys 2017 які розповідали про суть та зміст закону, проведено дві прес-конференції, ряд круглих столів у Києві та регіонах, а також навчено більше 60 активістів, які займалися просуванням закону.

Врешті, внаслідок значного медійного та суспільного тиску, 9 жовтня Верховна Рада wholesale cleveland cavaliers Jerseys 2017 України прийняла закон про бюджетне фінансування політичних партій. За зміни до деяких законодавчих актів України щодо недопущення та протидії політичній корупції №2123а в цілому проголосували 229 народних депутатів.

У найближчі роки нас чекає справжня революція в сфері прозорості політичних фінансів.

держфінпартіи?3

Уже у 2016 році парламентські партії вперше в історії змушені будуть надати детальний звіт про власне майно, його вартість, доходи та витрати, про усі внески на користь партії, включно з детальною інформацією про особу та час платежу тощо.

partyfinance

Контроль за фінансами партій матиме Національне агентство з питань запобігання корупції (збиратиме та оприлюднюватиме звіти, передаватиме матеріали у правоохоронні органи) та Рахункова палата (здійснюватиме фінансовий аудит партій).

Показати кнопки
Сховати кнопки