У 2016 році ми першими в Україні запустили space jam tune squad Jersey and shorts базовий навчальний курс, який покликаний cheap space jam tune squad Jerseys amazon пояснити взаємозв’язок політики та економіки.

Poster-ekonshkola

Мета семінару – дати молодим політикам необхідні знання для базового розуміння ключових сучасних економічних концепцій і можливості їх практичного space jam tune squad Jersey uk застосування для вирішення економічних і соціальних проблем України на державному та локальному рівнях.

IMG_1459

У рамках програми семінару wholesale space jam tune squad Jerseys for sale учасники отримували знання про базові економічні поняття, бюджетний процес на загальнодержавному та місцевому рівнях, зв’язок між економічними моделями, ідеологіями та цінностями, досвід ліберальних реформ різних країн, space jam tune squad Jersey taz методи ефективного контролю за бюджетами свого міста, області, країни.

IMG_1480

Особливі дискусії викликали питання економічних проблем та перспектив України,  деяких альтернативних сучасних економічних концепцій, цінностей лібералізму тощо.

IMG_1583

Показати кнопки
Сховати кнопки