Школу громадського впливу

У 2015 році експерти Центру «Ейдос» провели п’ять регіональних семінарів (у Запоріжжі, Харкові, Рівному, Одесі та Дніпропетровську) на тему “Громадська організація як інструмент антикорупційного громадського контролю на місцевому рівні”. У семінарах брали участь місцеві активісти, представники регіональних громадських організацій, депутати місцевих рад тощо. Всього у семінарах взяли участь 175 учасників з усіх областей України.

Під час семінарів лектори поділилися з учасниками практичними знаннями та навичками у сферах державної політики, боротьби з корупцією, комунікацій для неурядових організацій, методів проведення адвокаційних кампаній, організаційного розвитку тощо.

nauman

Протягом трьох днів учасники отримували навички, необхідні для здійснення адвокаційних кампаній, файндрейзінгу, написання проектів, дізнавалися про те, як зареєструвати власну громадську організацію, секрети роботи із ЗМІ та як ефективно контролювати органи влади та вимагати від чиновників необхідних для суспільства змін.

Після семінарів частина активістів спробували себе під час місцевих виборів та пройшли до місцевих рад своїх міст. До кінця 2015 року випусники почали вже більше сотні нових проектів, у яких, за їх словами, використовують і напрацювання, отримані від експертів Центру «Ейдос».

Показати кнопки
Сховати кнопки