He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Революція у сфері використання публічних коштів | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Нова влада боїться приймати незручний закон?

Одна з найбільших проблем української влади, яка є першопричиною корупції – її закритість. Більшість інформації щодо використання коштів платників податків ніде не публікується, що створює умови для махінацій.

Для вирішення цієї проблеми експерти Центру «Ейдос» розробили законопроект, який отримав назву «Про відкритість використання публічних коштів». Закон передбачав створення єдиного веб-порталу з усією інформацією щодо витрат коштів державного та місцевих бюджетів, державних та комунальних підприємств, спеціальних фондів тощо.

Інфогр2012

Закон був розроблений експертами Центру «Ейдос» іще навесні 2013 року і в травні 2013 року був внесений до Верховної Ради. У червні 2014 року Верховна Рада прийняла Закон у першому читанні і лише 11 лютого 2015 року – у другому читанні та в цілому. Це сталося всупереч колосальному спротиву, який чинили деякі політичні сили і стало можливим завдяки масштабній адвокаційній кампанії Центру, яка тривала майже два роки.

10275996_325763487576490_4567765550278466433_n

966226_324063631079809_7406484372856902453_o

За цей час активісти Центру провели десятки cheap chicago bulls Jerseys for women вуличних акцій та зустрічей з депутатами, опублікували більше ніж півсотні статей та колонок про зміст закону. Перед самим голосуванням усі депутати Ради отримали підбірку з інфографіки та пояснювальних матеріалів до закону.

Адвокація

!!!!!!!!!!Без-имени-7

23 березня Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав Розпорядження щодо затвердження календарного плану з впровадження закону. З березня по вересень 2015 року експерти Центру «Ейдос» брали активну участь у розробці веб-порталу.

15 вересня Міністерство фінансів презентувало єдиний веб-портал використання публічних коштів e–data.gov.ua, розроблений chicago bulls Jersey jordan відповідно до закону green chicago bulls Jersey №0949 «Про відкритість використання публічних коштів». Уже зараз на порталі можна переглядати платіжні транзакції

570cc91531b6b

Держказначейства, які оновлюються в режимі, близькому до онлайн. Відшукати транзакції окремого бюджету, установи чи підприємства можна за ЄДРПОУ або назвою підприємства/установи.

Портал складається з двох основних компонентів: 1) wholesale chicago bulls Jerseys single модуля «Використання публічних коштів», на якому оприлюднюються транзакції Казначейства та звіти про використання публічних коштів; 2) модуля «Прозорий бюджет», на якому відображатиметься інформація щодо прозорості бюджетних процедур та chicago bulls Jerseys adidas працюватимуть інструменти аналізу та контролю бюджету громадянами.

Сьогодні портал e–data.gov.ua став одним з ключових інструментів у сфері протидії корупції. В кілька кліків на ньому можна знайти інформацію про усі витрати і оплати будь-якого державного чи комунального підприємства, місцевого бюджету тощо.

 

Показати кнопки
Сховати кнопки