top_photo

 

Проект “Advohub” направлений на допомогу у діяльності чисельним громадським ініціативам, які виникли після подій Євромайдану. “Advohub” покликаний на своїй базі об’єднати волонтерів, громадських активістів, журналістів та інших ініціативних українців, які хочуть змінювати країну.

На початкових стадіях діяльності, будь-яка ініціатива стикається із проблемою браку досвіду і знань, які б допомогли реалізувати ідеї. Сайт “Advohab” покликаний поєднати на своїй базі вивчення та реалізації успішних адвокаційних кампаній. Це універсальний довідник з адвокації, який також зручно використовувати як віртуальну платформу, яка об’єднує активістів з різних регіонів.

Цілі:

  • Познайомити суспільство із поняттям “адвокація”, створити інформаційний портал
  • Інформувати активістів про можливості сайту “Advohub” та заохочувати реєструвати свої проекти на ньому
  • Онлайн навчання проектному менеджменту та супроводження уже зареєстрованих на сайті проектів від найкращих експертів з адвокації

Експерти напрямку

інна грищенко

Інна Грищенко

ольга будник

Ольга Будник

сергій корнилюк

Сергій Корнилюк

Новини напрямку:

  • Предлагаю 1. Готовить лидеров общественных организаций или тех, кто хочет стать лидеров в определенной сфере в зарубежной среде ( ближе польской)
    2. Подготовить совместно концепцию для пилотного проекта на базе одного из городов. Я смогу предложить город в Польше, на базе которого это организовать
    3. Сделать грантовую заявку на европейский грант ( к примеру Украинско-швейцарский фонд
    4. Систему информационной поддержки подготовленных лидеров для совершенствоввания навыков работы

Показати кнопки
Сховати кнопки