Школа громадських аудиторів – проект, який реалізується Центром політичних студій та аналітики в різних регіонах України, поступово покриваючи всю територію.

Процес проведення державних закупівель залишається не надто прозорим, оскільки громадськість, в кращому випадку, лише по фатку знайомиться з результатами проведених закупівель. Безконтрольність дає можливість чиновникам проводити недоброчесні державні закупівлі, що призводить як до неефективного використання бюджетних коштів, так і до неякісних товарів та послуг, які отримує замовник.

Проект “Школа громадських аудиторів” має на меті навчити громадських активістів правильно використовувати усі доступні інструменти для проведення ефективних моніторингових кампаній державних закупівель, як комплексного, замкнутого процесу. Програма семінару включає всі необхідні компоненти, починаючи від загального розуміння системи органів влади, місцевих бюджетів, системи державних закупівель завершуючи адвокаційними кампаніями та оскарженням недоброчесних державних закупівель.

wga

За останній період було ухвалено ряд законодавчих змін, які покликані заповнити прогалини в сфері державних закупівель. Очевидно, що зі змінами знайомі ті, хто безпосередньо слідкують за цими процесами. Саме тому, програма семінару є оновленою та доповненою у відповідності до вимог, зумовлених новими положеннями.

Проект реалізується за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна За свободу.

 

Показати кнопки
Сховати кнопки