З травня 2018 року по січень 2019 року Центр “Ейдос” проводить у всіх областях України 25 семінарів  «Як писати про медичну і освітню реформи?».

Метою заходів є віднаходження спільної мови між представниками засобів масової інформації та  освітян і медиків з огляду на проведення реформ освіти та медицини, допомога в нівелюванні міфів та страхів, що несуть у собі зміни у цих галузях.

На початку проекту був виданий посібник для журналістів “Міфи та правда про освітню та медичну реформи”, а також виготовлено 5 тематичних інфографік, що роз’яснюють хід реформ.

Протягом проекту аналітиками Євгеном Гончаром та Володимиром Грушевським має бути випущено 16 дайджестів з медичної та освітньої реформи.

Також, в рамках проекту проводиться Всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів “Медична та освітня реформи: міфи, правда та виклики”, наприкінці якого буде відзначено переможців у 10 номінаціях.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей  на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Показати кнопки
Сховати кнопки