top_photo

Проект покликаний залучити кращих експертів для надання оцінки існуючих інституційних політик щодо запобігання корупції та розробити нові, спираючись на отримані результати та попередній досвід. Також у рамках проекту планується розробити та втілити у життя навчальні матеріали для державних органів та для громадянського суспільства з питань антикорупційної роботи.

Актуальність:

Корупція – це хвороба, яка не дає нашій країні якісно розвиватися у політичному, економічному та соціальному розрізі. Толерантність до корупції – те, що виховується із дитинства, коли батьки змушують своїх дітей нести подарунки вчителям, як вдячність за якусь послугу, продовжується в університеті, коли студентові легше дати хабара, ніж підготуватися до екзамену і не закінчується навіть тоді, коли українці ідуть у лікарню, на роботу чи виходять на пенсію. Настав час перебудувати морально-етичну складову цього процесу. Необхідно навчити дітей, підлітків, дорослих, лікарів, вчителів, чиновників, що можна і варто жити без корупції.

Цілі:

  • Підвищити підтримку та участь громадськості у діяльності щодо протидії корупції;
  • Знизити рівень терпимості громадськості до проявів корупції
  • Посили спроможність Уряду реалізовувати політики, запроваджувати інструменти і механізми у сфері протидії корупції
  • Запровадити ефективні внутрішні механізми для визначення корупції та реакції на неї у органах влади
  • Розбудувати майданчик для більш ефективного поширення інформації про боротьбу із корупцією серед громадянського суспільства, місцевих журналістів та чиновників.

Експерти напрямку

володимир тарнай

Володимир Тарнай

Віктор Таран

Віктор Таран

&nbsp

Показати кнопки
Сховати кнопки