He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Оцінка стану стратегічного планування в регіонах України | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Стратегічне планування ніколи не було сильною стороною органів державної влади в Україні. Більшість вироблених ними “стратегій” були формальними. В Україні відсутній закон про стратегічне планування, проте створення стратегій регламентують більше десяти підзаконних актів. Проте навіть їх сукупність не спромоглася створити належну систему ієрархії стратегічних документів в країні.

Команда Центру «Ейдос» вирішила перевірити стан стратегічного планування на рівні міст-обласних cheap dallas mavericks Jerseys latin центрів та областей.

strat15

Протягом лютого – вересня 2015 року було проведено моніторинг близько 60 офіційних веб-сайтів органів місцевого самоврядування, розіслано більше 60 запитів, зібрано, систематизовано та проаналізовано більше 500 бюджетних планово-фінансових vintage dallas mavericks Jerseys документів за 2012-2015 роки, а саме стратегій розвитку та звітів про їх виконання, планів соціально-економічного розвитку та звітів про їх виконання, звітів про виконання бюджетів і пояснювальних записок до них з усіх областей та міст-обласних центрів України. Окрім цього, успішно проадвокатовано dallas mavericks Jerseys pictures створення і наповнення розділів “Про бюджет” на сайтах міських рад тих міст-обласних центрів, де такої інформації не було станом на січень 2015 року.

Було виявлено, що у майже половині областей та міст-обласних центрів стратегії розвитку або взагалі відсутні, або недостатньої dallas mavericks Jersey design якості. Ряд dallas mavericks Jersey dennis smith jr проблем було виявлено і у регіональних програмах соціально-економічного розвитку.

міста2

Усі документи, отримані від органів місцевого самоврядування в рамках проекту, систематизовані та доступні для вільного завантаження на сайті openbudget.in.ua.

За результатами моніторингу було опубліковано ряд статей та підготовлено 10 інфографічних матеріалів, присвячених ситуації з місцевими бюджетами, та видано посібник «Кращі практики бюджетної прозорості та підзвітності органів місцевого самоврядування».

 

Показати кнопки
Сховати кнопки