He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Звіти політичних партій досі не доступні на сайті НАЗК | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

У зв’язку із гучними скандалами довкола деяких політичних партій, у суспільстві виник гострий інтерес до теми, що донедавна залишалась в тіні, – фінансової сторони діяльності партій: спонсорів, майна, розмірів заробітних плат, вартості оренди офісів тощо. Про це у своєму блозі на порталі milwaukee bucks Jersey uk Громадський простір розповів Віктор Таран.

Попри це, на сайті НАЗК досі не оприлюднені звіти партій за два звітні квартали 2016 року.  Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання Milwaukee Bucks Jerseys і протидії політичній корупції»(Далі – Закон) вказує на обов’язок Національного агентства з питань запобігання корупції(НАЗК): «Звіт партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, у тому числі у формі відкритих даних, не пізніше ніж на десятий milwaukee bucks Jersey giannis день з дня його надходження та розміщується у відкритому доступі впродовж не менше п’яти років». У законі також передбачено, що політичні партії мають оприлюднювати на власних сайтах звіти, проте не всі партії виконують цю new milwaukee bucks Jersey норму вчасно, інші ж взагалі ігнорують.

Звіти політичних партій на сайті НАЗК повинні були з’явитись не пізніше 9 серпня (за І квартал) та 19 серпня(за ІІ квартал)2016 року, проте досі звіти не доступні для користувачів.  Директор департаменту із запобігання політичній корупції НАЗК Роман Смик так коментує ситуацію: «Скановані звіти партій досить об’ємні та непосильні для розміщення на офіційному сайті Агентства.  Саме тому зараз ми шукаємо можливості для повноцінного оприлюднення звітів».

Як відомо, окрім сканованих версій звітів формату JPEG(*.jpeg) або PDF(*.pdf),  партії подають до Агентства електронні версії звіту у форматі MSExcel. Цей формат звітів доволі зручний у використанні milwaukee bucks Jersey sponsor при їх аналізі та не потребує особливої модернізації сайту для їх розміщення та додаткових потужностей сайту.

В той же час громадськість розуміє всю складність ситуації. Адже, надання такої звітності це щось абсолютно нове для нашої країни. Нове не тільки для партійних функціонерів, а й для чиновників НАЗК, громадських активістів, журналістів та, власне, самого суспільства. За 10 днів працівники НАЗК отримали та опрацювали звіти 400-т партій (за І та ІІ квартал 2016 року), а це близько 50 тис. сторінок інформації.

Саме тому, команда Центру «Ейдос», котра втілює проект «Моніторинг фінансуванні політичних сил – основа доброчесності української політики» за Підтримки МФ «Відродження» звертається до працівників НАЗК із проханням якнайшвидше вирішити проблему з оприлюднення звітів партій у спосіб, найбільш прийнятний у даній ситуації.

Показати кнопки
Сховати кнопки