Запрошуємо журналістів та блогерів Луганської області на дводенну медіашколу, де ви розвінчаєте міфи освітньої та медичної реформи, із перших уст дізнаєтеся, як зміняться школи та заклади охорони здоров’я у області.

Також ви зможете оволодіти новими методами написання газетних матеріалів і як зацікавити більше читачів до сторінок ваших видань в інтернеті.

Тренери Медіашколи:

Оксана Рябчун –  медіа-тренер, PR-консультант
Яна Роганова – тренерка з підтримки медичної реформи в Україні
Каріна Фурса – тренерка з освітньої реформи, експерт ГО “Інша освіта”
Олександр Кульчицький – комунікаційний менеджер БФ  “Відродження”,  тренер з нових медіа

Тож не гайте часу і реєструйтеся на Медіашколу, яка відбудеться з 7-8 грудня у Сєвєродонецьку: https://bit.ly/2sIFloK. Остання дата подачі анкети – 16:00, 4 грудня 2018 року. Участь у школі безкоштовна! Вартість дороги повертаємо!
За результатами конкурсу, кожен відібраний учасник отримає підтвердження участі на електронну пошту не пізніше 5 грудня.

Додаткова інформація за тел.: 067 775 73 99 (Віталій), або за електронною адресою – office@cpsa.org.ua
Підписуйтесь на оновлення facebook-сторінки Центру “Ейдос”!

Медіашкола відбудеться у рамках всеукраїнського проекту «Медіашкола з Децентралізації. Курс-ІІ», який проводить Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Показати кнопки
Сховати кнопки