Запрошуємо журналістів та блогерів Волинської області на дводенну медіашколу, де ви розвінчаєте міфи освітньої та медичної реформи, із перших уст дізнаєтеся, як зміняться школи та заклади охорони здоров’я у області.

Також ви зможете оволодіти новими методами написання газетних матеріалів і як зацікавити більше читачів до сторінок ваших видань в інтернеті.

Тренери Медіашколи:

Сергій Чернявський –   медіа-тренер, Українська асоціація видавців періодичної преси  
Василь Височанський –  регіональний координатор з підтримки реформи охорони здоров’я у Рівненській та Волинській областях Програми «U-LEAD з Європою»  
Наталія Трамбовецька(Сорока) – тренерка з освітньої реформи, експерт ГО “Інша освіта”
Артем Скрипник – комунікаційний менеджер Реанімаційного пакету реформ, тренер з нових медіа

Тож не гайте часу і реєструйтеся на Медіашколу, яка відбудеться з 23-24 листопада у Луцьку: https://bit.ly/2sIFloK. Участь у школі безкоштовна! Вартість дороги та проживання повертаємо!

Додаткова інформація за тел.: 067 775 73 99 (Віталій), або за електронною адресою – office@cpsa.org.ua
Підписуйтесь на оновлення facebook-сторінки Центру “Ейдос”!

Медіашкола відбудеться у рамках всеукраїнського проекту «Медіашкола з Децентралізації. Курс-ІІ», який проводить Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Показати кнопки
Сховати кнопки