Запрошуємо журналістів та блогерів Хмельницької області на дводенну медіашколу, де ви розвінчаєте міфи освітньої та медичної реформи, із перших уст дізнаєтеся, як зміняться школи та заклади охорони здоров’я у області.  

Також ви зможете оволодіти новими методами написання газетних матеріалів і як зацікавити більше читачів до сторінок ваших видань в інтернеті.

Тренери Медіашколи:

Сергій Нікітенко –  медіа-тренер, редактор видання «МОСТ», Інститут масової інформації  
Олена Форостян – тренерка з підтримки медичної реформи в Україні
Лілія Боровець –  Співзасновниця Центру Інноваційної Освіти “Про.Світ” та GoFundEd  
Альона Романюк – тренерка з нових медіа , PR-консультант  

Тож не гайте часу і реєструйтеся на Медіашколу, яка відбудеться з 30 листопада по 1 грудня у Кам’янці-Подільському: https://bit.ly/2sIFloK. Остання дата подачі анкети – 16:00, 27 листопада 2018 року. Участь у школі безкоштовна! Вартість дороги повертаємо!
За результатами конкурсу, кожен відібраний учасник отримає підтвердження участі на електронну пошту не пізніше 28 листопада.

Додаткова інформація за тел.: 067 775 73 99 (Віталій), або за електронною адресою – office@cpsa.org.ua
Підписуйтесь на оновлення facebook-сторінки Центру “Ейдос”!

Медіашкола відбудеться у рамках всеукраїнського проекту «Медіашкола з Децентралізації. Курс-ІІ», який проводить Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Показати кнопки
Сховати кнопки