He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Закон про доступ до публічної інформації: ДВА РОКИ УМОВНО | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

7 лютого у приміщенні інформагентства РІА-новини відбулась прес-конференція з нагоди другої річниці ухвалення Закону «Про доступ до публічної інформації». Медіа-експерти, журналісти та представники влади оцінили дію Закону та проаналізували загальний стан реалізації права на інформацію в Україні.

Під час заходу Наталя Соколенко (Центр UA) охарактеризувала стан виконання закону та дійшла висновку, що право на інформацію не реалізується в Україні повною мірою. Зокрема, існує “скляна стеля” для запитань в інформаційних запитах, яку не можуть “пробити” журналісти. Є теми, про які нічого не можна дізнатися – за “скляною стелею” залишаються відповіді на запитання про деталі оборудок з державними фінансами, землею і майном, в яких фігурують найвищі посадовці, наприклад, з колишньою державною резиденцією “Межигір’я”.

Віктор Таран (ЦПСА) представив результати моніторингу виконання закону про доступ органами місцевої влади та оголосив найсумліннішого виконавця й найбільшого порушника Закону «Про доступ до публічної інформації». Список найзакритіших органів влади на місцевому рівні очолили Чернівецька обласна державна адміністрація та Миколаївська міська рада. За це вони отримали І місце в номінації “Таємна бюрократія”. Водночас, Львівська ОДА та Донецька міська рада new england patriots Jerseys for women у 2012 році відзначились у номінації “Каламутна вода” за неповноту та нечіткість у наданні відповідей на запити. Список переможців у номінації “Прозорість року” очолили Сумська ОДА й Запорізька міська рада, а нагороду “Чиста правда” отримали Запорізька ОДА й Рівненська міська рада.

Ольга Сушко (ІМП) узагальнила досвід судових оскаржень та наголосила, що за два роки суди України так і не почали брати до уваги деякі прогресивні норми, закладені у Законі “Про new england patriots Jerseys uk доступ до публічної інформації”. Наприклад, судді часто не зважають на положення щодо відкритості інформації про бюджетні кошти. Експерт aliexpress new england patriots Jerseys виразила надію, що рішення Європейського суду new england patriots Jersey dress у справах щодо України змінять цю практику на краще
Також на прес-конференцію були запрошені представники влади, які amazon new england patriots Jerseys висловили свої думки, щодо реалізації Закону «Про доступ до публічної інформації».

Роксолана Стадник (Секретаріат КМУ) підкреслила, що прийняття Закону стало великим надбанням суспільства і влади, відновленням довіри один до одного та взаємної відповідальності. Пані Стадник також навела статистику роботи органів виконавчої влади у сфері доступу до публічної інформації, зокрема у період з 9 травня 2011 по 31 грудня 2011 органами виконавчої влади опрацьовано 62660 запитів, найбільша кількість з яких надійшла до МВС – 15243.

В свою чергу Оксана Нестеренко (Офіс Уповноваженного ВРУ з прав людини) наголосила на ряді типових порушень права на доступ до публічної, зокрема відмова у наданні інформації про розпорядження бюджетними коштами та комунальним майном, віднесення публічної інформації до службової з порушенням вимог Закону України “Про доступ до публічної інформації”, відсутність доступу громадськості до генеральних планів міст.

Керівник Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України Денис Іванеско заявив, що не зважаючи на те, що закон працює, а інструменти доступу щодня приносять користь громадянам і журналістам, півтора роки роботи показали, що є слабкі місця та неузгодженість різних норм. Пакет змін до законодавства, який має закрити ці прогалини вже у Верховній Раді і пройшов перше читання. Передусім, це зміни закону «Про захист персональних даних», впровадження штрафів за невиконання закону про доступ, вимога публікувати на офіційних сайтах декларації про доходи високопосадовців.

 

Показати кнопки
Сховати кнопки