He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Забезпечення необхідними медикаментами повністю лежить на плечах пацієнтів? | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Забезпечення необхідними медикаментами повністю лежить на плечах пацієнтів, про що свідчить дослідження, яке провели експерти Центру спільно із Umbrella Research. Не дивлячись на те, що для лікарень виділяються кошти із державного бюджету на забезпечення необхідного лікування хворих, більшість із них додатково оплачують ліки, або деякі послуги медпрацівників.

У ході опитування фокус-груп у лікарнях, які за даними системи “ProZorro” робили проводили закупівлі необхідних препаратів, було виявлено лише поодинокі випадки забезпеченням ліками пацієнтів. Серед таких груп були:

  • учасник бойових дій
  • важкохвора малозабезпечена пацієнтка
  • пацієнт, що має знайомства, плив та нав’язливість в уточнюючих питаннях, коли легше лікувати безкоштовно, ніж відповідати на запитання
  • пацієнтка з інвалідністю, та додатковим стимулом було звернення родичів пацієнтки до офісу/представництва системи «ProZorro»

Також, в ході дослідження виявлено одиничні випадки разового надання медикаментів. Зазвичай це недорогі таблетки (знеболюючі, антибіотики), фізіологічні розчини, перев’язочні матеріали, і т.п.

Таку ситуацію прокоментував 1993-94 philadelphia 76ers Jerseys один із лікарів, що також брав участь у опитуванні: «Що я можу сказати, медикаменти безпосередньо для лікування пацієнта, якісь таблетки і препарати у нас є. У нас є певні Philadelphia 76ers Jersey витратні матеріали, які ми надаємо у певній кількості. У нас є розчини для внутрішньовенних вливань, які Wholesale Philadelphia 76ers Jerseys ми теж надаємо пацієнтам, в певній кількості. philadelphia 76ers Jerseys 2017 Але сказати, щоб забезпечити всіх повністю, всім чим необхідно… cheap philadelphia 76ers Jerseys 2017-2018 На жаль, такого немає ».

Завантажити повне дослідження за посиланням bit.ly/zvit-free

 

Дослідження проведене в рамках проекту центру “Ейдос” “Забезпечення ефективних медичних витрат” за фінансової підтримки програмної ініціативи “Громадське здоров’я” міжнародного фонду “Відродження”

Показати кнопки
Сховати кнопки