He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

За кризою Східного партнерства стоїть дефіцит лідерства та зростаючі відмінності між країнами-партнерами – експерти | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Уніфікованій політиці Східного партнерства щодо країн-сусідів ЄС приходить кінець. На зміну їй чиновники ЄС планують створити два різних формата співпраці, один з яких стосуватимметься України, Грузії та Молдови, що увійшли в асоціацію з ЄС, а в інший – Білорусі, Вірменії та Азербайджану, що орієнтуються в своїй політиці на Росію. Про це в ході прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі заявив голова Центру політичних студій та аналітики та Голова національної платформи форуму громадянського суспільства країн Східного партнерства Віктор Таран.

IMG_3391

«Сьогодні в Східному партнерстві існує дві чітких тенденції, – заявив Віктор Таран, – Одна з них – Євроінтеграційна, до якої належить і Україна. Інша тенденція, яку демонструють Білорусь, Вірменія та Азербайджан – це більш холодне ставлення до ЄС та орієнтація в своїй політиці на Росію. Очевидно, щодо цих двох груп країн неможливо miguel cabrera florida marlins Jersey проводити однакову політику. Єврочиновники неприховано кажуть, що Східному партнерству в його теперішньому форматі приходить кінець. Невдовзі ми побачимо новий, значно ефективніший формат співпраці».

В рамках нового формату співпраці буде обрано шість ключових сфер, стосовно яких буде поглиблюватися співпраця між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією. Українська сторона висловила бажання брати до поглиблення співпраці у сферах безпеки, енергоефективності та міграції. За словами експерта, таке поки не задокументоване рішення про переформатування політики Східного партнерства стало одним з головних результатів Ризького саміту Східного партнерства.

На думку Співголови новоствореної (згідно Угоди про асоціацію) Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, наукового директора Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександра Сушка, успішна європеїзація України, втілена через виконання Угоди про асоціацію, може заповнити той дефіцит практичного лідерства, який спричиняє скепсис навколо Східного партнерства. Зростання дистанції між країнами-партнерами створює простір для можливостей, і навіть полегшує завдання для florida marlins Jersey for sale країни, яка хоче і може перейти від слів до справ і власними результатами довести можливість європейської модернізації за несприятливих і небезпечних, але водночас і мотивуючих політичних умов. Україна може своїм прикладом довести життєздатність моделі «політичної асоціації та економічної інтеграції», закладеної в Східне партнерство, і тим самим врятувати одночасно обличчя собі, Європейському Союзу, а також показати дієвий альтернативний шлях для народів, які wholesale florida marlins Jerseys in the 90’s поки живуть в умовах пострадянських авторитарних клептократій.

Частиною загального плану європейської модернізації є виконання критеріїв Плану дій з візової лібералізації заради скасування візового режиму. Боротьба з корупцією, впровадження нового зразку внутрішніх ідентифікційних документів, захист прав біженців та шукачів притулку, ефективна охорона кордонів, створення дієвих механізмів запобігання дискримінації – ось основні кроки, яких чекає ЄС для впровадження безвізового режиму з Україною.

Ризький саміт у своїй Спільній декларації встановив чіткий календар подальших кроків до впровадження безвізового режиму. Наступна доповідь Єврокомісії буде оприлюднена до кінця цього року. Це робить можливим практичний перехід до скасування віз вже в першій половині 2016 року.

«Однак було б наївним вважати, що таке рішення буде ухвалене автоматично. – зазначив експерт. –За значною кількістю критеріїв Україна ще не виконала План дій з візової лібералізації. Громадськість має посилити тиск на владу, щоб не змарнувати цей шанс».

Як додає Віктор Таран, особливу увагу єврочиновники приділятимуть оцінці результатів антикорупційної реформи. Ключовими питаннями, на думку експерта є запровадження незалежної florida marlins Jersey teal роботи Антикорупційного бюро та реформа системи фінансування політичних партій та передвиборних кампаній. Без цих двох, здавалось би, непов’язаних з візовою політикою сфер буде в першу чергу залежати, чи зможуть українці Cheap Florida Marlins Jerseys вільно подорожувати Європою».

«В Президента та Прем’єра лишається ще п’ять місяців, щоб підтягнути усі хвости за планом дій з візової лібарелізації – результатів єврочиновники очікують до 21 листопада, коли в Києві відбудеться Форум громадянського суспільства Східного партнерства, – підсумував Віктор Таран. – Цього часу цілком достатньо, щоб впровадити або завершити згадані реформи. Хочеться сподіватися, що владна команда спрацює оперативно, адже на кону – репутація та рейтинги напередодні місцевих виборів».

Показати кнопки
Сховати кнопки