He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Як партії навчались заповнювати фінансові звіти | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

13731866_1100901576636432_642288323204448763_o

Експерти центру взяли участь в тренінгу щодо заповнення форм звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і фінансові зобов’язання 22.07.16, організованого IFES . У зв’язку із затримкою старту роботи Національної агенції протидії корупції та затримці із затвердженням форми звіту, партії мають встигнути відзвітувати за 1 квартал вже наступного тижня – до 28 липня 2016 року. Зазначимо, що у звіт має бути внесено величезний масив даних, що налічує більше 50 сторінок, а також даних та документації nashville predators Jersey reebok усіх партійних осередків. У зв’язку з цим, очільниця НАЗК Наталія Корчак nashville predators Jersey roman josi під час виступу на відкритті заходу натякнула, що санкції до партій, що не вкладуться у стислі строки на перший раз nashville predators Jersey on sale застосовані не будуть, натомість попередила,що подібних поблажок наступних звітних кварталів очікувати не слід. В ході тренінгу nashville predators Jerseys women виникла чимала кількість запитань у представників партій до деталей заповнення звітів, тому працівникам НАЗК необхідно суттєво допрацювати положення та внести додаткову інформацію до відповідних документів. Оскільки запровадження державного фінансування та деталізоване звітування партій відбувається вперше в Україні, подібні тренінги  надзвичайно корисні для успішної іімплемнтації законодавства про протидію політичній корупції.

13725038_1100901663303090_2245518910708986548_o

Нагадаємо, що відповідно до законодавства, патрії та НАЗК зобов’язані оприлюднити ці звіти на своїх веб-сайтах. Невдовзі команда центру «Ейдос» здійснить незалежний моніторинг фінансової діяльності 6 парламентських партій в межах діяльності по проекту: «Моніторинг фінансування політичних сил – основа доброчесності української політики» , за підтримки фонду «Відродження» та оприлюднить всю найцікавішу Nashville Predators Jerseys інформацію про фінансову діяльність партій на он-лайн порталі «Партійна каса». Відкриття якого заплановано на жовтень цього року.

Показати кнопки
Сховати кнопки