He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Вийшов друком посібник “Функціонування Єдиного веб-порталу використання публічних коштів (Є-Data)” | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

12717537_951470941567199_8381629159061302491_nкнопка скачати

Експерти центру політичних студій та аналітики, які уклали цей посібник ставили за мету допомогти користувачам порталу сформувати чітке та всебічне розуміння можливостей використання єдиного порталу публічних коштів «Є-data». У посібнику представлено кращий міжнародний досвід організації відкритості про бюджетні видатки, практичні поради представникам органів державної влади, місцевого самоврядування та керівникам підприємств та інструкції по користуванню порталом.

Реалізація ідеї громадськості щодо максимальної відкритості інформації про використання публічних коштів забезпечить ефективне їх використання та підвищення рівня обізнаності населення. Така прозорість процесу витрачання державних коштів мінімізує корупційні ризики та сприятиме налагодженню ділового клімату в країні.

У результаті прийняття Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» і відкриття Єдиного веб-порталу тепер кожен громадянин у режимі реального часу має можливість подивитися, як органи влади, державні та комунальні підприємства розпоряджаються публічними коштами. Зокрема, відтепер звичайні громадяни зможуть прослідкувати, який товар чи послугу закупили на сплачені ними податки і скільки це вартувало.

Відтепер цю інформацію неможливо буде приховати, оскільки детальна інформація не лише з транзакціями, а й з договорами про надання та постачання тих чи інших товарів та послуг буде відображатись на порталі E-data. Міністр фінансів України Наталія Яресько під час презентації порталу сказала, що цей портал творить революцію в сфері адміністрування публічних фінансів.

Сьогодні ми маємо впливовий інструмент для боротьби із корупцією як на місцях, так і на найвищих щаблях влади. Портал E-data – найбільш дієвий і простий у використанні, а головне, доступний важіль впливу на можновладців.

кнопка скачати

Показати кнопки
Сховати кнопки