He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Віктор Таран: Уряду та Мінекономіки слід до кінця пройти шлях до прозорих державних закупівель | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Міністерство економічного розвитку та торгівлі запропонувало увести добровільне застосування електронних реверсивних аукціонів державними замовниками, згідно із проектом закону, оприлюдненим 28 січня на сайті Міністерства.

Як відомо, із 1 січня всі замовники мали в обов’язковому порядку застосовувати електронні аукціони, згідно зі змінами в профільний закон про здійснення державних закупівель, прийнятих Верховною Радою влітку 2012 року. Дотепер ця норма не діє, оскільки Кабінет Міністрів minnesota vikings Jerseys near me та МЕРТ не прийняли всього пакету нормативних актів, які повинні уможливити її використання на практиці.

На думку Віктора Тарана, директора Центру Політичних Студій та Аналітики, «пропозиція МЕРТ є цілком слушною, оскільки більшість органів влади не готові до застосування е-аукціонів. За результатами спеціального дослідження ЦПСА, наприкінці листопада 2012 року більше половини обласних державних адміністрацій, міських рад обласних центрів, міських рад та райдержадміністрацій не мали електронного цифрового підпису (ЕЦП), без якого участь у е-торгах є неможливою.

Більш того, значна частина обласних держадміністрацій не готові навіть організаційно до роботи із ЕЦП. Лише п’ять із 24 ОДА чітко зазначили, що вони мають Порядок роботи із ЕЦП. Такий Порядок вони мали розробити, згідно із постановою КМУ, прийнятою ще у жовтні 2004 року».

Як підкреслює В.Таран, неважко уявити, що готовність до е-аукціонів шкіл або лікарень по всій країні є взагалі нульовою.

У грудні минулого року із ініціативи ЦПСА низка громадських організацій звернулася до Президента, голови Уряду та спікера ВРУ із проханням відтермінувати вступ в дію норми щодо обов’язковості е-аукціонів.

Таким чином, на думку В.Тарана, «хоча із запізненням, занепокоєння громадськості було почуто».

Разом із тим, як він зазначає, законопроект МЕРТ має низку інших нововведень, на які майже ніхто не звернув уваги.

По-перше, МЕРТ пропонує втричі знизити поріг для закупівель товарів у сфері retro minnesota vikings Jerseys будівництва – із 300 до 100 тисяч грн.. Як відомо, наприкінці 2011 року Верховна Рада із подачі будівельного лобі та без будь-яких консультацій із громадськістю підняла пороги втричі – для закупівлі товарів в сфері будівництва до 300 тисяч, а для закупівлі робіт – із 300 тисяч до 1 мільйона гривен.

На думку В.Тарана, «цю ініціативу МЕРТ слід вітати, хоча воно й зупинилося на півдорозі через те, що не запропонувало зниження порогу закупівель робіт хоча б до 500 тисяч гривень».

Більш того, протягом останнього року представники громадськості та журналісти неодноразово протестували проти закриття інформації про закупівлі державних підприємств за власні кошти. Як відомо, це сталося влітку 2012 року через прийняття сумнозвісного законопроекту № 9634.

Отже, як заявляє В.Таран, «уряду та МЕРТ слід до кінця пройти шлях до прозорих державних закупівель та відкрити інформацію про результати закупівель держпідприємств за власні кошти».

По-друге, Мінекономіки пропонує видалити найбільш кричущі прогалини в регулюванні е-аукціонів, які можуть призвести до зловживань та порушення прав учасників торгів.

Так, міністерський законопроект передбачає, що грошове забезпечення заявки учасників буде розміщуватися minnesota vikings Jersey near me на рахунках Державного казначейства, а не приватних операторів електронних майданчиків. Це має гарантувати вчасне повернення учасникам цих коштів.

Крім того, Мінекономіки запропонувало лишити учасників права подавати allen page Jersey minnesota vikings Jerseys заявки після закінчення торгівельної сесії (пункт 7 статті 39-9), щоб унеможливити ризик змови між учасниками.

За оцінками експертів ЦПСА, ці заходи є доречними, проте уся процедура електронних аукціонів потребує подальшого спрощення, щоб стати дійсно привабливою як для учасників, minnesota vikings Jerseys for women так і замовників державних торгів.

За детальнішою інформацією, будь ласка, звертайтеся до координатора по зв’язках із громадськістю ЦПСА – Інни Грищенко,тел. (+38063)73-13-915 , e-mail: inna.miniailo@gmail.com.

 

 

Показати кнопки
Сховати кнопки