He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

“Важливо підвищити штрафні санкції Закону “Про відкритість публічних коштів,” – Віктор Таран | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Сьогодні минає рівно рік із дня прийняття Закону України “Про відкритість публічних коштів”. За цей рік діяльності Закону Міністерству фінансів України спільно washington nationals Jerseys 2017 із громадськості вдалося досягнути багато kids washington nationals Jerseys із запланованого в рамках Закону. Зокрема, найбільшим здобутком став запуск порталу E-data. Єдиного офіційного порталу публічних фінансів України.

До розробки та імплементації Закону була долучена men’s washington nationals Jersey команда Центру політичних студій та аналітики. З їх допомогою у січні було проведено конкурс журналістських розслідувань. Цей конкурс на практиці показав, що відтепер абсолютно кожен громадянин взмозі прослідкувати як, куди і скільки витрачають гроші, заплачені ним у вигляді податків.

У річницю прийняття Закону Міністерство фінансів України, wholesale washington nationals Jerseys size спільно з іншими представниками влади, громадськості та журналістів організувало круглий стіл, який присвячений обговоренню перших результатів запровадження Закону та подальших планів його вдосконалення.

7

Заступник міністра фінансів України Оксана Маркарова, яка відповідає за реалізацію проекту, наголошує: “Запуск порталу E-data – це без перебільшення інформаційна революція в Україні. Вона докорінно змінює бюджетний процес, адже відтепер громадяни мають змогу бути не пасивними, а активними акторами в цьому процесі завдяки інструментам контролю, які пропонує система”. Також вона нагадала, що спершу Закон розробляли громадські активісти, зокрема, Центр політичних студій та аналітики.

5

А перший заступник Голови Верховної Ради України  Андрій Парубій висловив свою підтримку діям уряду і наголосив: “Як ми і передбачали приймаючи Закон, він став рішучим кроком для знищення корупційних схем. Мало хто вірив, що цей Закон приймуть, потім мало хто вірив, що він ефективно запрацює. Тепер же я, від імені Парламенту гарантую що ми без зволікань зможемо внести необхідні зміни в чинний Закон. Використання публічних коштів і надалі буде пріоритетом моєї постійної уваги”.

1

Від імені washington nationals Jerseys cheap громадськості, голова Центру політичних студій та аналітики Віктор Таран, підкреслив, що Закон поки не є ідеальним: “У Законі прописано дуже слабке покарання за його невиконання. У результаті розпорядники не поспішають реєструвати особисті кабінети – наразі зареєстровано всього 30%. Важливо підвищити штрафні санкції Закону, щоб розпорядники розуміли – тепер їм не вдасться щось приховати, і знали, що вони понесуть суттєвіше покарані, ніж передбачено на сьогодні, за спроби укрити щось від своїх громадян. Також варто підкреслити – документи, які будь-хто може скачати із сайту є достатніми для подання до суду”.

Показати кнопки
Сховати кнопки