He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

В уряді планують зробити допорогові закупівлі конкурсними | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Міністерство економічного розвитку і торгівлі вже розпочало розробку законодавчих змін щодо підвищення ефективності на допорогових закупівлях. Про це повідомив Максим Нефьодов, перший заступник міністра економрозвитку під час прес-сніданку «Тендери 2017: які зміни чекають на допороги».

«Ми будемо робити все від нас залежне, аби Cheap Orlando Magic Jerseys цього року більшу частину того, що зараз є «допороговими закупівлями» orlando magic Jersey 00 завести в закон», – наголосив Нефьодов. І застеріг, що це не легке питання, яке потребує комплексного рішення. Адже кожна конкурентна процедура має свою cheap orlando magic Jerseys throwback тривалість і вартість. Наприклад, невеликі закупівлі, а також закупівлі у екстрених випадках було б недоцільно проводити через аукціон. «Але це не означає, що можна за рахунок допрогів прикривати власну неефективність чи порушення», – підкреслив перший заступник міністра.

Оксана Колтик, директор департаменту внутрішнього фінансового контролю Київської міської держадміністрації, наголосила, що столиця за власної ініціативи перевела всі закупівлі сумою від 3 тис. гривень на конкурсну основу ще з 2015 року. Минулого року були досягнуті значні результати економії. Загалом структури Києва уклали допорогових угод на суму понад 1,5 млрд. гривень, при чому за результатами аукціонів throwback orlando magic Jerseys економія склала 12%, або 220 млн. гривень.

«Це в два рази більше ніж на надпорогвих закупівлях, де економія коливається в межах 5%», – відмітила Оксана Колтик.

Віце-президент Київської школи економіки Наталя Шаповал підтримала тезу, що  переводити допорогові закупівлі на конкурсну основу можна через комплексні рішення. «Ідею можна розглядати разом з заходами професіоналізації та централізації закупівель, а також переглядом ролі контролюючих органів для допорогових процедур», – підкреслила науковець.

Директор програми інноваційних wholesale orlando magic Jerseys 2017 проектів Transparency International Україна Віктор Нестуля зазначив, що бізнес в першу чергу турбує питання захисту власних інтересів від свавілля не доброчесних чиновників. «Якщо ми введемо допорогові закупівлі під дію закону, якщо ми все-таки запустимо функціонуючу систему контролю в сфері закупівель і Державна аудиторська служба почне здійснювати контроль і на допорогах, тоді у нас буде нормальний рівень конкуренції і ми будемо бачити зростання ефективності закупівель », – резюмував Віктор Нестуля.

Гліб Канєвський експерт Центру «Ейдос» та Антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ навів конкретні приклади, як звичайні платники податків користуються відкритістю системи Prozorro. За його словами вже два роки поспіль в різних куточках України відкриваються кримінальні справи через заяви громадян, які бачать, що гроші сплачені за закупівлі ремонтів, а самих  ремонтів немає. На Кіровоградщини в м. Олександрія місцеві мешканці знайшли неіснуючий ремонт дороги, за який сплатили без конкурсу мільйон гривень. Тепер тамтешні чиновники підозрюються в привласненні бюджетних коштів.

«Запровадження конкурсів на допорогових закупівлях, дозволить попередити змови між чиновниками та бізнесом», – вважає Канєвський.

Показати кнопки
Сховати кнопки