He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Україна в Міжнародному рейтингу відкритості бюджетів опустилась на 8 пунктів. Коментарі експертів ЦПСА | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Міжнародна організація IBP (Internatinal Budget Partnership) оприлюднила дослідження відкритості бюджетів в Україні за 2012 рік. Це дослідження проводиться кожні два роки шляхом експертного аналізу ситуації в країні.

В 2012 році індекс відкритості бюджетів в Україні складає 54 пункти з 100 можливих, що не wholesale minnesota vikings Jerseys on amazon набагато перевищує середній показник по країнах, що досліджуються, проте в порівнянні з 2010 роком Україна опустилася в рейтингу на 8 пунктів.

На думку директора Центру Політичних Студій та Аналітики Віктора Тарана до ключових причин, що призвели до падіння рейтингу належать: minnesota vikings Jersey diggs

недостатня залученість влади громадськості на етапі підготовки проектів місцевих бюджетів,
неоприлюднення на сайтах органів влади прийнятих бюджетів разом з усіма додатками, в яких розписана інформація про всі доходи та видатки відповідного органу влади, youth minnesota vikings Jersey закритість звітів (піврічного та за результатами роботи за девять місяців) про виконання бюджету,
недостатній рівень доступності для громадян бюджетної документації,
низький рівень подачі інформації в річному звіті про виконання бюджету та відсутність в Україні громадського бюджету

На думку експерта Центру Володимира Тарная, однією з ключових проблем в даному напрямку є відсутність в громадян відчуття того, що саме їхнім коштом розпоряджаються чиновники на місцях, і ефективність використання цих коштів повинна контролюватися громадою. Тому громадськості для покращення цієї ситуації потрібно рухатися двома шляхами:

здійснювати тиск на органи влади, щоб вони оприлюднювали на своїх сайтах ВСЮ інформацію, яка стосується перебігу бюджетного процесу протягом року та впроваджували у себе систему громадського бюджету;
проводити інформаційно-просвітницькі кампанії направлені на розяснення громадськості важливість здійснення систематичного контролю за бюджетним процесом.

Власне, на досягнення цих цілей і працює Центр останні кілька minnesota vikings Jerseys custom років. “Зараз громадськість є відносно пасивною в питаннях громадського контролю, через те, що більшість населення України не розбирається в бюджетній системі, а органи влади не надають відповідної інформації у повній мірі та у доступній формі. Тому становлення та розбудова системи ефективного громадського контролю в Україні є надзвичайно важливою та актуально” – підсумував директор Центру Політичних Студій Movie Football Jersey та Аналітики Віктор Таран.

 

Показати кнопки
Сховати кнопки