He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

У Рівному презентували Коаліцію громадських організацій Рівненської області | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

У Рівному відбулася прес-конференція, де було презентовано нову Коаліцію громадських організацій Рівненської області, створену з метою раціонального використання бюджетних ресурсів та збільшення фінансування медичної галузі у Рівненській області та м. Рівному. Засновником коалції стали партнери Центру політичних студій та аналітики у Рівненській області Центр суспільних дій “Сівітас”. IMAG0523

Підписавши Меморандум про створення Коаліції громадські організації зобов’язалися домогтися оптимального використання існуючих бюджетних коштів і збільшення видатків на боротьбу з епідемічними та соціально-небезпечними захворюваннями, розвиток хоспісної та паліативної допомоги у Рівненській області.

До Коаліції вже увійшли «Центр суспільних дій «СІВІТАС», Рівненське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», «Молодіжний центр праці та соціальних інвестицій «МІКС». Меморандум залишили відкритим до підписання іншими представниками громадського сектору.

Одним із завдань активісти поставили перед собою реалізацію адвокасі кампанії з добудови Поліклініки №2 на вул. Драгоманова. Будівництво об’єкту мали завершити ще на початку 90-х рр., проте, несприятлива економічна ситуація стала на перешкоді реалізації цих задумів. Остання спроба завершити будівництво 6-поверхового корпусу була у 2004 р.: з того часу наявне тільки руйнується.

Попередньо громадські організації вже звернулися до міського голови з клопотанням добудувати об’єкт та актуалізувати це питання перед депутатами міської ради. Активісти звернули увагу на те, що нещодавно в місті було ліквідовано приміщення жіночої консультації, окрім того, Поліклініка №2 за задумом чиновників стане базовою в м. Рівному. У результаті в «Програмі соціально-економічного розвитку м. Рівного на 2015–2019 рр.» на це було передбачено виділення фінансування у розмірі 2,5 млн. грн.

Прес-конференція відбулася в рамках проекту «Місцеві бюджети медицини під контролем громадських та пацієнтських організацій» за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження». На попередніх заходах цього проекту представники громадських та пацієнтських організацій отримали знання, як адвокатувати збільшення медичних бюджетів на місцевому рівні, а менеджери закладів охорони здоров’я Рівного – як використовувати програму «Prozorro» у рамкових та допорогових закупівлях.

Знімок екрана 2016-03-01 о 15.52.24 копіювати

 

Захід відбувся за фінансової підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Місцеві бюджети під контролем громадських і пацієнтських організацій»

Показати кнопки
Сховати кнопки