У квітні 2016 року у 6 областях України було розміщено рекламні борди із закликом «Не ігноруй переселенця». На плакатах було зображено напівпрозора дівчина-переселенець в оточенні інших українців, які, за задумом авторів, не помічають її.

Для слогану було вибрано заклик, який найбільше характеризує ставлення більшості українців до внутрішньо переміщених осіб. Також у підзаголовку експерти центру, які займаються темою ВПО, вирішили зазначити найбільш поширені проблеми переселенців сьогодні. Зокрема, ідеться про те, що переселенці досі не є членами громади і не мають права голосу, їм досить складно адаптуватися у нових реаліях життя через вороже ставлення з боку інших громадян України, багато з них втратили усе і тепер намагаються почати життя з чистого листа, що досить складно зробити в сьогоднішніх економічних реаліях. Ці та інші проблеми були виявлені під час масштабного дослідження, яке провів Центр “Ейдос” і результати якого презентував на круглому столі 1 квітня.

1

2

 

Соціальна реклама створювалася власними силами, без залучення сторонніх коштів. Завдяки нашій розгалудженій регіональній мережі нам вдалося розмістити рекламні борди у 6 областях: Херсонській, Запорізькій, Полтавській, Харківській, Дніпропетровській та Львівській.
Окрему подяку хочемо висловити надзвичайному фотографу Микиті Завілінському, який на волонтерських засадах допоміг нам створити ці зображення!

Показати кнопки
Сховати кнопки