Центр “Ейдос” оголошує конкурс для відбору 5 регіональних координаторів/координаторок у Хмельницькій, Дніпропетровській, Рівненській, Кіровоградській та Закарпатській областях.  Співпраця відбуватиметься рамках в проекту «Прозорі Ради»: адвокасі кампанія з sacramento kings Jersey 2018 імплементації антикорупційного законодавства місцевими радами». Час роботи – квітень-вересня 2017 року. Даний проект реалізується за фінансової підтримки Центру демократії та верховенства права в рамках проекту Европейської Комісії “Посилення коаліції РПР”.

Опис проекту

Метою проекту є імплементація антикорупційного законодавства на місцевому рівні, що призведе до зменшення корупційних ризиків в роботі місцевих рад та забезпечить реалізацію прав громадян на їх контроль.

В рамках проекту планується активізувати діяльність Коаліції “Прозорі Ради” в Хмельницькій, Дніпропетровській, Рівненській, Кіровоградській та Закарпатській областях. Члени Коаліції здійснюватимуть кампанію публічного тиску на 20 місцевих рад у 5 областях України (4 ради в кожній області), спрямовану на внесення змін до діючих документів, які регламентують їхню роботу. В кожні з 5 областей буде працювати по 1 особі (регіональний координатор), які увійдуть до складу Коаліції на sacramento kings Jersey 2017 принципах відкритого конкурсу. Ці регіональні координатори будуть здійснювати всю передбачену проектом діяльність не nike sacramento kings Jerseys лише в місті, де вони територіально знаходяться, але й в решті міст, що будуть охоплені громадською sacramento kings Jerseys 2017 кампанією в їхній області.

Вимоги до аплікантів:

  • Досвід співпраці  з органами місцевої влади.
  • Досвід sacramento kings Jerseys 2018 здійснення моніторингових кампаній, зокрема за діяльністю органів влади.
  • Досвід проведення адвокаційних кампаній.
  • Участь в антикорупційних проектах.
  • Досвід співпраці з політичними партіями.
  • Наявність сталих контактів з громадськими організаціями та активістами своєї та сусідніх областей (для поширення успішного досвіду адвокатуваня в інших регіонах.

Заявки приймаються до 20.00 17 квітня 2017 року.

Для оформлення заявки, заповніть перейдіть будь ласка за посиланням та заповніть форму.

У випадку виникнення додаткових питань звертайтесь на е-mail: daria@cpsa.org.ua, вказавши у темі листа “Конкурс регіональних координаторів Прозорі ради”.

Показати кнопки
Сховати кнопки