Мета тендеру: обрати постачальника послуг з організації навчальних заходів.

Учасники тендеру: фізичні особи-підприємці, які мають досвід організації та здійснюють відповідну діяльність згідно КВЕД (82.30).

Обсяг роботи та терміни:

Передбачається, що постачальник послуг забезпечить проведення літньої школи Citizen Up в період з 18 по 22 липня для 25 підлітків в Закарпатській області в рамках проекту  «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!». 

Організатор забезпечує: проживання учасників 14-16 років – 25 людей (розміщення 2х, 3х місне), 7 номерів одномісних.

4 дні конференц-зал з вікнами, проектором, екраном, колонками, фліпчатом (вартість залу вказати, але не включати в загальний кошторис проведення заходу).
харчування: на 32 людини (4 сніданки, 5 обідів, 4 вечері, 9 кава-брейків, 4 підвечірка)
Окремі думки, висловлені під час заходу та у матеріалах, є відповідальністю організаторів і не обов’язково відображають погляди Агентства USAID або Уряду США,  завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).
 

Вимоги до потенційних постачальників послуг

  • Досвід організації тренінгів, семінарів, презентацій, робочих зустрічей та круглих столів, конференцій, навчальних поїздок тощо;
  • Досвід співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  • Тендерну пропозицію, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг;
  • Для фізичних осіб-підприємців обов’язковою умовою є надання: копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), копії витягу з ЄДР із зазначенням КВЕД, копії свідоцтва платника єдиного податку.

Пропозиції та копії документів потрібно надсилати за адресою office@cpsa.org.ua  до 15 травня 2019 року включно із зазначеною темою листа «Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації навчального заходу».

Тендер оголошується в рамкам заходу, який став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!». Окремі думки, висловлені під час заходу та у матеріалах, є відповідальністю організаторів і не обов’язково відображають погляди Агентства USAID або Уряду США.

Показати кнопки
Сховати кнопки