He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

ТОП-5 інструментів моніторингу конфлікту інтересів | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Центр “Ейдос” уже писав про те, як уникнути конфлікту інтересів і чиновникам, і депутатам місцевих рад. Тепер хочемо прояснити, як же ці конфлікти інтересів виявляти. За два місяці Центр “Ейдос” передав до НАЗК більше 30 заяв про виявлення порушень у сфері конфлікту інтересів. Сьогодні ми хочемо поділитися з Вами переліком інструментів, які ми використовуємо при пошуку доказової бази за цими порушенням.

  1. Сайти органів виконавчої влади та органів new orleans pelicans Jersey design місцевого самоврядування

Цей інструмент дає нам можливість проаналізувати біографії та декларації службовців/депутатів. Такий аналіз виявляє близьких осіб та пов’язаних юридичних осіб. Маючі ці дані, ми можемо перейти до другої частини – аналізу прийнятих рішень, наказів, розпоряджень тощо. Та зіставити – чи не перетинаються прийняті посадовцями cheap new orleans pelicans Jerseys nba та депутатами рішення з їх приватним інтересом.

  1. Єдиний веб-портал використання публічних коштів: Edata

Цей інструмент відкриває нам інформацію про витрачання публічних коштів. За назвою або кодом ЄДРПОУ ми можемо знайти та проаналізувати транзакції будь-якої установи чи підприємства, які оперують публічними коштами, а також дізнатися, хто з фізичних та юридичних осіб є отримувачами бюджетних коштів. Саме за допомогою цього ресурсу ми виявили більшість порушень у сфері конфлікту інтересів.

  1. ProZorro – електронна new orleans pelicans Jerseys 2018 система публічних закупівель

Цей інструмент теж є ключовим у new orleans pelicans Jerseys 2017 сфері запобігання та виявлення корупції в діях українських посадовців. Тут можна проаналізувати процедури закупівель та інформацію про учасників торгів, де часто містяться корупційні схеми. Не став виключенням і конфлікт інтересів. Родичи та пов’язані фірми чиновників та депутатів масово беруть участь та виграють у конкурсах. От тільки ці депутати та чиновники майже ніколи не заявляють про конфлікт інтересів…

  1. Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Теж дуже корисний інструмент. Саме тут ми можемо перевірити засновників та бенефіціарів юридичних осіб та довести приватний інтерес чиновників та депутатів щодо тієї чи іншої фірми. На себе вони рідко оформлюють корпоративні права. Серед власників треба шукати дружин, дітей, батьків, а new orleans pelicans Jersey nba 2k14 інформацію про них ми можемо отримати в деклараціях (п. 1) або за допомогою найкориснішого інструменту! Звичайно, йдеться про

  1. Соціальні мережі

Саме цей інструмент дає нам інформацію, яку не можна отримати в державних реєстрах. Через аналіз профілю, можна виявити сімейні та дружні стосунки, що і є, зазвичай, основою приватного інтересу. Єдина порада – робіть скріни та зберігайте інформацію, бо часто вона має магічні властивості зникати під час розслідування!

Ну, і на останок – інфографіка, в якій не тільки зафіксовані перелічені нами інструменти, а й є інформація про конфлікт інтересів та про типові приклади порушень.

Показати кнопки
Сховати кнопки