He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Топ-10 видань про боротьбу з корупцією. Частина перша | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

За даними flint tropics Jersey for sale Індексу сприйняття корупції 2015 від міжнародної організації Transparency International, у рейтингу зі 168 країн, Україна зайняла 130-е місце. Це свідчить про те, що корупція в Україні є системною проблемою, яка існує та процвітає на усіх flint tropics Jersey aliexpress рівнях державного управління. На  сьогодні  очевидно,  що  потреба  у  знаннях  з  різних  аспектів  місцевого  самоврядування, децентралізації  влади та особливо протидії  корупції є надзвичайно актуальною. Пропонуємо вашій увазі першу частину нашої добірки «Топ-10 видань про боротьбу з корупцією». Вона складається із 5 видань. У них запропоновано сміливі ідеї щодо вирішення проблеми корупції та розписана теорія її виникнення.

5 видань

1. Мілер В., Кошечкіна Т.: «Звичаєва корупція? Громадяни та уряд flint tropics Jerseys for sale в посткомуністичній Європі»

Слідом за крахом комунізму прийшла неоднорідна суміш реформ і хаосу. Саме flint tropics Jerseys bonanza вона становить контекст пропонованого дослідження бюрократичних стосунків у посткомуністичній Європі, де відбувся скоріше перехід від комунізму, аніж перехід до дієвої ринкової економіки і завершеної демократії. Ця книга про те, як пересічні громадяни в чотирьох посткомуністичних країнах Європи – Україні, Болгарії, Словаччині й Чехії – намагаються пристосуватися до урядів, flint tropics Jersey hockey розв’язуючи власні проблеми, як сприймають політиків, що думають про стосунки з чиновниками і які пропозиції реформ підтримують. Автори також аналізують сприйняття та поведінку громадян, розглядають відмінності проблеми взаємодії громадян з чиновниками в різних країнах Центральної та Східної Європи.

2. Будник О., Тарнай В., Канєвський Г., Марусов А.: «Громадський інструментарій моніторингу і оцінювання використання бюджетних коштів на місцевому рівні»

У посібнику розкриті основні поняття бюджетної системи. Викладені прості схеми, з чого вона складається. Види бюджетів і як вони між собою відносяться. Наведені приклади участі громадськості у бюджетному процесі. Описаний програмно-цільовий метод та чим він відрізняється від постатейного методу. Показані складові системи державних закупівель. Також порівнюється чинне законодавство з минулим, в зв’язку зі змінами. І роз’яснюється, що саме очікується в результаті цих змін. Описані ознаки корупційних дій та методика проведення громадського моніторингу. Окрім цього, у підручнику наведено 6 кейсів з моніторингу державних закупівель, в яких детально описані кроки громадського моніторингу.

3. Кохан Г.: «Явище політичної корупції: теоретико-методологічний аналіз»

Монографія присвячена аналізу наукових підходів, які застосовувалися для вивчення політичної корупції протягом XX століття і поточної ситуації з вивченням цього явища в академічній сфері; розгляду і структуруванню різноманіття існуючих визначень політичної корупції, а також їх кореляції з такими термінами як «корупція у політиці» і «бюрократична або адміністративна корупція»; аналізу сильних і слабких сторін різних іноземних і вітчизняних методик дослідження явища політичної корупції; окрема увага була приділена використанню методу оцінювання до дослідження політичної корупції. У праці зроблено оцінку взаємовпливу і взаємозв’язку двох типів корупції – політичної та бюрократичної – на процес їх становлення й перебігу. Монографія є спробою перевірки наявності чи відсутності цілісної теорії політичної корупції та універсального методу для дослідження цього явища.

4. Невмержицький Є.: «Корупція в Україні. Причини, наслідки, механізми протидії»

У монографії із застосуванням сучасних методів наукового пізнання розглядаються причини та умови корупції в Україні, соціально-економічний простір її розповсюдження в перехідному суспільстві та механізми протидії. В роботі використані  матеріали практики, кримінологічних та соціальних досліджень, сформульовані пропозиції щодо посилення протидії цьому феномену. Автор наголошує на тому, що корупція у сучасному світі перетворилась на таке соціальне явище, яке необхідно сприймати не просто як одне із неминучих супутніх цивілізації негативних явищ, а як зло, що тягне за собою реальну загрозу соціальній безпеці держави. Більше того, корупція сьогодні стала глобальним викликом для всієї людської цивілізації.

5. Аслунд А.: «Ukraine: What Went Wrong and How to Fix It»

У своїй новій книзі «Україна: Що пішло не так і як це виправити», Аслунд описує розвиток української ринкової економіки після падіння комунізму і досліджує недавні українські економічні проблеми. Україна була охоплена рік безпрецедентною глобальною кризою. Військова агресія Росії на сході та наслідки попередньої руйнівної політики і корупції створили неминучу екзистенційну загрозу для молодої демократії. Проте, Україна має прекрасну можливість вирватися з слабкої економічної активності. У цьому дослідженні Андерс Аслунд – один з провідних світових експертів з економіки, –стверджує, що Україна повинна зробити радикальні політичні, економічні, соціальні та урядові реформи для досягнення процвітання та незалежності. Захід, натомість, повинен відмовитися від своєї нерішучості і забезпечити ґрунтовну економічну підтримку, щоб допомогти Україні трансформуватися.

Продовження «Топ-10 видань про боротьбу з корупцією» можна прочитати за посиланнням.

Автор: Олена Огородник 

 

Показати кнопки
Сховати кнопки