He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Тендерне законодавство потребує змін! | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Щоб зупинити розкрадання бюджету, українське законодавство в сфері державних закупівель потребує негайних змін. Про це заявили активісти під час прес-конференції «Грудневий тендерний базар: як зупинити передноворічний дерибан чиновників».

«Щороку, під час новорічного святкувань, коли українці готуються до свят і не дуже слідкують за тим, що відбувається у владі, чиновники влаштовують акції new york knicks Jersey nike щедрості для підрядників. В останні дні грудня вони закуповують товарів на мільйони гривень, часто переплачуючи їх ринкову вартість вдвічі, а інколи і втричі,» – розповів експерт Центру «Ейдос» new york knicks Jersey patch Гліб Канєвський.

Зокрема, new york knicks Jersey orange активіст Олексій Тамразов розповів про кричущі факти порушень закону під час допорогових закупівель. Так, наприклад, у Вінниці 4 січня 35 навчальних закладів new york knicks Jersey for kids підписали угод про закупівлю молока на загальну суму 5,5 мільйонів гривень (по 15,96 грн/л з ПДВ). Однак, наприклад, дитяча лікарня «Охмадит», яка послуговується  системою електронних торгів «Prozorro»,  придбала аналогічний продукт за 9,79 грн/л з ПДВ, що на 60% дешевше.

Щоб запобігти таким зловживанням експерти наполягають на необхідності внести зміни до закону про публічні закупівлі. Зокрема, вони пропонують зробити обов’язковим використання «Prozorro»  для відбору постачальника від «нульової» ціни для будь-яких товарів, послуг і робіт. А також внести зміни до закону про публічні закупівлі, щоб усі державні підприємства також попадали під його дію.

Нагадаємо, сьогодні сума допорогових закупівель складає до 200 тисяч гривень для товарів та послуг new york knicks Jersey stencil і до 1,5 млн. гривень для виконання робіт. Закон України не зобов’язує проводити через систему електронних закупівель ProZorro тендери, що не перевищують ці суми, однак і не забороняє користуватися системою.

Показати кнопки
Сховати кнопки