Запрошуємо Друзів Центру “Ейдос” до участі у неймовірному триденному ретриті, який відбудеться у мальовничих Карпатах 28-30 червня 2019 року (п’ятниця-неділя).

Кажеш, настали часи турбулентності і ти втрачаєш орієнтацію в політичному просторі? Хапай компас, рюкзак та вирушай з нами в гори!

Відчуваєш, що тебе несе емоційна хвиля і не знаєш, як з нею справитися? На ретриті ми пройдемо воркшоп з практики усвідомленості “mindfulness” від кваліфікованого тренера, навчимося управляти емоціями та енергією, комунікувати з оточуючими та розвивати власний ресурсний стан.

Прагнеш долати перешкоди та не опускати руки? Тоді — продовжуй гребти далі! Опціонально пропонується кількагодинний сплав найбурхливішими порогами Чорного Черемошу на рафтах. Він однозначно подарує море драйву та навчить з легкістю виходити зі складних ситуацій.

Хочеш навчитися бачити складну ситуацію з різних точок зору? Ми піднімемося на гору Піп-Іван, з якої починається Чорногірський хребет, і де на вершині стоїть величезна кам’яна обсерваторія — найвисокогірніша українська споруда. Віримо, все, що відбувається внизу — звідти буде сприйматися абсолютно по-іншому!

Прагнеш відновити сили, щоб продовжувати “лупати сю скалу”? Енергія світанку і заходу сонця, ранкова йога, медитація, здорове харчування, насичене озоном високогірне повітря, обговорення літературних текстів, хвилі гірського Черемошу — все це наповнить тебе позитивними вібраціями та подарує сил щонайменше до нашої наступної зустрічі!

Ретрит для друзів Центру “Ейдос”— це насамперед атмосфера, яка створюється завдяки унікальному досвіду кожного. Взаємопідтримка та відчуття внутрішньої свободи. Інтелектуальні бесіди з друзями та запрошеними гостями. Знання, закріплені на практиці.

Ми не обіцяємо, що ці три дні змінять твоє життя. Однак впевнені, що протягом ретриту ти будеш жити по-справжньому!

Про ретрит

Дата проведення: 28.06 — 30.06

Тривалість: 3 дні/ 2 ночі

Місце проведення: с. Дземброня, Верховинський р-н, Івано-Франківська обл.

Вартість: 3200 грн

Для “ранніх пташок” (до 28 травня 2019 року): 2800 грн

 

Що входить у вартість?

 

 • трансфер з Івано-Франківська до кемпінгу та у зворотньому напрямку;
 • проживання у наметовому містечку зі зручностями (душ, туалет);
 • харчування (традиційні страви української кухні та перекуси в поході);
 • послуги інструктора-провідника;
 • групова аптечка;
 • роздаткові матеріали;
 • воркшоп з практики уважності mindfulness від кваліфікованого тренера;
 • модерація літературних читань.

 

У вартість походу НЕ входить:

 • прокат особистого спорядження (рюкзак, спальник тощо)*;
 • квитки на потяг/автобус до Івано-Франківська та в зворотньому напрямку;
 • рафтинг опціонально (орієнтовна ціна – 400 грн.)
 • медична страховка.

*Можлива оренда туристичного спорядження (спальний мішок, каремат, трекінгові палиці, тощо) на місці за умов попереднього замовлення.

Як приєднатися до ретриту?

Крок 1. Ви заповнюєте реєстраційну форму та надсилаєте її нам http://bit.ly/2Wt0uRd

Крок 2. Після того, як ми з вами зв’яжемося, ви сплачуєте 50 % від вартості для підтвердження бронювання. Решту суми оплачуєте за тиждень до події переказом на картку. Якщо з певних причин не можете взяти участь, передплата повертається не пізніше ніж за 2 тижні до заходу (до 14.06.2019).

Крок 3. Ви отримуєте інфопакет із усіма логістичими деталями, переліком необхідного спорядження та одягу; тексти для читання. Купуєте квитки до Івано-Франківська, попередньо узгодивши час прибуття із організаторами. Ми вас зустрічаємо на вокзалі та разом вирушаємо в гори, де простір і час наповнені сенсами!

Готовий рухатися вперед і вгору? Тоді чекаємо на твою заявку! Долучитися до ретриту: http://bit.ly/2Wt0uRd

Слідкуй за новинами на сторінці події: https://www.facebook.com/events/1176262999219601/

Залишилися питання? Дзвони нам або пиши в Telegram:

Ольга 050 735 46 35

Ірина 098 005 87 00

Показати кнопки
Сховати кнопки