Четвертий рік поспіль Центр Політичних Студій та Аналітики реалізує проект «Вища політична школа. Нові принципи лідерства». Цього року ВПШ – 2013 розпочала серію семінарів, провівши навчання для представників центрально-західного регіону в місті Івано-Франківськ. Незмінно, тематика першого етапу присвячена політичним ідеологіям та базовим цінностям.

Саме завдяки підтримці Представництва Фонду К. Аденауера в Україні, учасникам вдалося дізнатися про основні демократичні цінності, розібрати суть поняття ідеологія, вивчивши основні класичні течії, відчути себе як комуністами, так і лібералами; як соціал-демократами, зеленими так і консерваторами, тобто зануритися в глибини політичного життя.

Як визначали самі учасники, формат заходу та форма подачі матеріалу була незвичною, але цікавою для сприйняття та ефективною для засвоєння. За зізнанням багатьох учасників рівень теоретичної підготовки потребує підвищення, оскільки розуміння фундаментальних засад функціонування політичних партій потребує критичного переосмислення на основі праць філософів та теоретиків суспільно-політичних наук.

Варто відзначити, що політичні та громадські активісти, студенти мають великий потенціал, який в майбутньому зможе дати плоди в державотворчих процесах, в процесі творення політики та народженні нових смислів, яких так потребує сучасність!
За 2 тижні команда Центру політичних студій та аналітики проведе семінар для представників південно-східного регіону в Харкові, чим завершить перший етап навчання «Вищої Політичної Школи. Нові принципи лідерства – 2013»
.

 

 

Показати кнопки
Сховати кнопки