He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Шукаємо виконавця робіт з розробки «Положення про етичну комісію» для місцевих рад | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» оголошує про відкритий конкурс виконавця робіт з розробки проекту «Положення про етичну комісію» для місцевих рад в рамках проекту «Імплементація етичних принципів в роботу органів місцевого самоврядування шляхом проведення локальних адвокаційних кампаній», який втілюється Інститутом «Республіка» та Центром «Ейдос» у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин за фінансової підтримки Уряду Канади.

Обсяг робіт:

Виконавець робіт з розробки проекту «Положення про етичну комісію» для місцевих рад має:

1) Розробити проект(и) «Положення про етичну комісію» для міських та обласних рад, які ґрунтуватимуться на чинному українському законодавстві, міжнародних стандартах та кращих практиках.

2) Надати в електронному вигляді проект(и) «Положення про етичну комісію» у вигляді, готовому для затвердження обласною та міською радою.

Вимоги до кандидатів:

  • вища освіта;
  • досвід роботи з питань розробки нормативних документів, державних стандартів, посібників/методичних матеріалів;
  • досвід роботи з аналізу або створення нормативно-правових документів органів влади.

Термін виконання робіт:

І етап з 30 червня до 21 липня 2016 року – розробка проекту «Положення про етичну комісію» готового для презентації та широкого обговорення.

ІІ етап з 1 по 15 серпня 2016 року – доопрацювання проекту «Положення про етичну комісію» з врахуванням коментарів зібраних під час презентацій та обговорень.

Перелік документів, які необхідно подати:

  • Резюме/СV з описом релевантного досвіду.
  • Анкету відповідності учасника умовам конкурсу http://bit.ly/28MjCpB

Документи подаються в електронному вигляді на office@cpsa.org.ua з поміткою в темі листа «Виконавець робіт з розробки Положення про етичну комісію»

Термін подання документів: до 27 червня 2016 року, реєстрація документів завершується о 20:00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

У випадку виникнення додаткових питань звертатися в офіс Центру політичних студій та аналітики за телефоном: (067) 506 8162 до Гюнель Бабакішієвої.

 

Показати кнопки
Сховати кнопки