Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» оголошує про відкритий конкурс виконавця робіт з розробки проекту «Етичного кодексу» для місцевих рад в рамках проекту «Імплементація етичних принципів в роботу органів місцевого самоврядування шляхом проведення локальних адвокаційних кампаній», який втілюється Інститутом «Республіка» та Центром «Ейдос» у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин за фінансової підтримки Уряду Канади.

Обсяг робіт:

Виконавець робіт з розробки проекту «Етичного кодексу» для місцевих рад має:

1) Розробити проект(и) «Етичного кодексу для міських та обласних рад, які ґрунтуватимуться на чинному українському законодавстві, міжнародних стандартах та кращих практиках.

2) Надати в електронному вигляді проект(и) «Етичного кодексу» у вигляді, готовому для затвердження обласною та міською радою.

Вимоги до кандидатів:

  • вища освіта;
  • досвід роботи з питань розробки нормативних документів, державних стандартів, посібників/методичних матеріалів;
  • досвід роботи з аналізу або створення нормативно-правових документів органів влади.

Термін виконання робіт:

І етап з 30 червня до 21 липня 2016 року – розробка проекту «Етичного кодексу» готового для презентації та широкого обговорення.

ІІ етап з 1 по 15 серпня 2016 року – доопрацювання проекту «Етичного кодексу» з врахуванням коментарів зібраних під час презентацій та обговорень.

Перелік документів, які необхідно подати:

  • Резюме/СV з описом релевантного досвіду.
  • Анкету відповідності учасника умовам конкурсу bit.ly/28MYpqW

Документи подаються в електронному вигляді на office@cpsa.org.ua з поміткою в темі листа «Виконавець робіт з розробки Етичного кодексу»

Термін подання документів: до 27 червня 2016 року, реєстрація документів завершується о 20:00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

У випадку виникнення додаткових питань звертатися в офіс Центру політичних студій та аналітики за телефоном: (067) 506 8162 до Гюнель Бабакішієвої.

 

Показати кнопки
Сховати кнопки