ГО “Центр “Ейдос” шукає спікера для створення освітнього онлайн відео-курсу, який буде складатись з коротких навчальних відео про специфіку проведення публічних консультацій:  основні стадії процесів організації, проведення, аналізу даних та презентації звіту.  А також опис процесів залучення громадських рад до організації заходу, підготовки питань та звітів за результатами консультації.
 
Основні зобов’язання:

1. Участь у складенні програми;

2. Участь у розробці детального сценарію та втілення його під час відео-зйомки;
3. Участь у зйомці.
 
Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:
1) вказати вартість надання послуг;
2) резюме;
3) Для фізичних осіб-підприємців обов’язковою умовою є надання: копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), копії витягу з реєстру платників єдиного податку.
 
Пропозиції та копії документів потрібно надсилати за адресою office@cpsa.org.ua до 02 вересня 2020 року включно із зазначеною темою листа “Тендер на спікера для створення освітнього онлайн відео-курсу”.
Створення освітнього онлайн курсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».  

 

Показати кнопки
Сховати кнопки