Ти активний та цілеспрямований? Хочеш змін у країні, але не знаєш cheap boston celtics Jerseys 1964 із чого почати? Саме для Тебе та boston celtics Jerseys cheap твоїх однодумців наші експерти gordon hayward boston celtics Jerseys проведуть тренінг Школа громадського впливу «Зміни можливі! Починай! Секрети успіху роботи громадської організації».

Протягом трьох днів Ти отримаєш навички необхідні для здійснення адвокаційних кампаній. Дізнаєшся як зареєструвати власну громадську організацію та секрети роботи із ЗМІ. Отримаєш навички файндрейзіну та написання проектів. Кращі антикорупційні експерти навчать як ефективно контролювати органи влади та вимагати від чиновників необхідних для суспільства змін.

Тренінг відбудеться 8-10 квітня у Чернігові. Взяти участь зможуть представники Чернігівської, buy boston celtics Jersey uk Сумської, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Черкаської областей та м. Києва.

Увага! Витрати на проїзд організаторами не компенсуються.

Для участі необхідно зареєструватись за посиланням до 3 квітня 2015 Boston Celtics Jerseys року (до 23:59). Учасники семінару отримають підтвердження участі не пізніше 5 квітня.

Організатори оплачують проживання та харчування.

Проект здійснює Центр Політичних студій та аналітики за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Показати кнопки
Сховати кнопки