До участі в семінарі “Економічний вимір прийняття політичних рішень” запрошуються молоді політики та активісти – представники громадських організацій, органів студентського самоврядування, політично активна молодь.

Мета семінару – дати учасникам базове розуміння ключових сучасних економічних концепцій та можливості їх практичного застосування для вирішення економічних та соціальних проблем України.

Протягом трьох днів учасники отримають базові знання про еволюцію економічної думки від класиків до сучасності, зв’язок між економічними моделями, ідеологіями та цінностями, досвід ліберальних реформ різних країн, методи ефективного контролю за бюджетами свого міста, області, країни.

До участі запрошуються кандидати, які мають досвід роботи у суспільно-політичному або громадському русі та займають активну життєву позицію.

Для участі необхідно зареєструватись за посиланням до 19 листопада 2017 року (до 23:59 включно). Учасники семінару, які пройдуть відбір,  отримають підтвердження участі до 20 листопада.

Увага! Організатори оплачують проживання, харчування та роздаткові матеріали. Проїзд не компенсується.

Період реалізації: 1-3 грудня

Локація: м. Одеса

Тренери:

  • Віктор Таран, голова Центру «Ейдос», експерт з публічних фінансів.
  • Ольга Будник, виконавчий директор Центру «Ейдос»
  • Сашко Кульчицький, менеджер із комунікацій Центру «Ейдос»
  • Сергій Корнилюк, менеджер з організаційного розвитку та екcперт відділу бюджетної політики Центру «Ейдос»
Показати кнопки
Сховати кнопки