He presents very, very tough issues for most people that want to try and Paul Richardson Youth Jersey him. According to the website , Authentic Haloti Ngata Jersey is shooting 40 per cent between 10 and 16 feet from the basket and 37 Cedric Ogbuehi Jersey cent beyond that. I 't think I owned a big coat. You keep talking about things I didn't mention, hits on defenseless receivers? As soon as things settled we started looking, we weren't sure Kenny Stabler Jersey she was going to be with Crossing the or Clemency House. Being the second black Kelly Hrudey Jersey certainly had a lot to Authentic Austin Czarnik Jersey with it.

Рибаку і ще 19 депутатам не доходять листи | Ейдос: центр політичних студій та аналітики

У двох десятків народних депутатів не працюють електронні скриньки, які вказані на їхніх персональних сторінках на сайті new orleans saints Jerseys on sale Верховної Ради і є основним засобом зв’язку з виборцем. Це повідомляє прес-служба руху “Чесно”, активісти якого надіслали звернення до 444 депутатів.

Так, у голови Верховної Ради Володимира Рибака не працює не лише електронна пошта, а й gold new orleans saints Jersey не вказаний номер робочого телефону на його персональній сторінці на сайті Верховної Ради.

“Це не тільки унеможливлює пряму комунікацію громадян з народними депутатами, але й перешкоджає належному виконанню положень ЗУ “Про Регламент Верховної Ради України” (зокрема, ст. 98) щодо інформування депутатів про законопроекти і може свідчити про неналежне забезпечення роботи cheap new orleans saints Jerseys for women народних депутатів”, – сказано у повідомленні.

Крім того, електронні пошти не працюють у депутатів від “Батьківщини” Олександра Абдуліна, комуністів Ігоря Калєтніка та Валентина Матвєєва, регіоналів Сергія Гриневецького, Григорія Калетніка, Ігора Молотка, Віктора Развадовського, Павла Лебедєва, Володимира Наконечного, Інни Богословської, Олени Бондаренко, Таріела Васадзе, Миколи Демянко, Володимира Макеєнко, Івана Попеску та Ігора Шарова, а також у позафракційного Костянтина Жеваго.

Активісти нагадують 98 статтю регламенту Верховної Ради, згідно з якою зареєстровані законопроекти надсилаються народним депутатам “на адресу електронної пошти на поштовому сервері Верховної Ради”. Надання депутату адреси електронної пошти також передбачено законом про authentic new orleans saints Jerseys статус народного депутата України.

“Отже, якщо електронні адреси депутатів не працюють, то народні обранці і звернень громадян не отримають, і про новий законопроект не дізнаються”, – заявили в “Чесно”.

Також активісти new orleans saints Jersey dress заявили, що депутат Юрій Стець, чия електронна адреса на поштовому сервері ВРУ так само не працює, повідомив руху “Чесно”, що самостійно звернувся до технічних фахівців із проханням налагодити роботу своєї поштової скриньки.

Джерело: УКРАЇНСЬКА ПРАВДА

Показати кнопки
Сховати кнопки