Для молоді та всіх охочих у м. Кам’янець – Подільський відбулася дводенна бізнес-школа 21-22.04.2023 року 🎯
 
Тренерами заходу були:
📌 Пурденко Олена, СЕО бізнес-інкубатора ДТЕУ, канд. екон. наук, доцент ДТЕУ, консультантка, експерт з місцевого економічного розвитку, тренерка з 10-ти річним досвідом в консультуванні МСБ, в тому числі і підприємців-початківців і соціальних підприємців;
📌 Корнилюк Сергій, консультант МСБ, експерт з місцевого економічного розвитку, тренер з 10-ти річним досвідом в консультуванні МСБ, в тому числі і підприємців-початківців і соціальних підприємців.
Вони ділилися знаннями стосовно створення фінансового плану власної справи, способів отримання актуальної інформації щодо форм і правил реєстрації бізнесу та умов оподаткування, а також ефективної презентації власних результатів роботи.
 
Оскільки двері бізнес – школи були відкриті для студентів, безробітних, найманих працівників, жінок у відпустці по догляду за дитиною, мотивовані були різні люди з різними інтересами. Адже захід надав можливості дізнатися про сучасні методи генерації бізнес – ідеї створення своєї справи, познайомитися з поняттям “дизайн мислення” та основними принципами та правилами роботи в команді.
 
В результаті частина учасників змогла попередньо створити бізнес – модель реалізації своєї ідеї, а отже заручитися подальшою підтримкою в оформлені гранту на власну справу, що пропонуються за державною грантовою програмою.
 
Захід організовано в рамках проєкту «Сприяння економічному зростанню в Кам’янець-Подільській громаді» фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» та реалізовується Центром «ЕЙДОС» у співпраці з Кам’янець-Подільською міською радою.
Показати кнопки
Сховати кнопки