Сьогодні відбулась перша щорічна доповідь освітнього омбудсмена “Дотримання прав в освіті — 2020”.  Доповідь висвітлила основні проблеми щодо дотримання прав в освіті, зокрема в умовах пандемії.

В межах презентації відбулась також панельна дискусія “Як забезпечити дотримання прав в освіті?”, обговорення якої модерувала Ольга Будник – виконавча директорка Центру «Ейдос», радниця-уповноважена Президента України з питань Фонду Президента з підтримки освіти, науки та спорту.

Під час дискусії Ольга Будник також підсумувала результати дослідження “Освіта в умовах пандемії”, проведеного на замовлення Центру “Ейдос”. Як показав аналіз дослідження саме керівники шкіл мали брати на себе відповідальність за роботу в нових умовах: “Ніхто спочатку не розумів, як жити в нових умовах. Всі очікували від Міністерства освіти і науки України конкретних вказівок, як рухатися далі, але дослідження показало, що нормативна база з’явилася певною мірою із затримкою і не завжди була ефективною. Респонденти очікували, що документи мали бути чіткими розпорядженнями, а не носити рекомендаційний характер”.

Деталі презентації ви можете знайти ось тут.

Доповідь освітнього омбудсмена “Дотримання прав в освіті – 2020” можна завантажити тут.

 

Показати кнопки
Сховати кнопки