В суботу 8-го грудня прокидатися зранку було зовсім нескладно. Адже попереду всіх чекала молодіжна тусовка “Твори простір поза межами можливого”. Вже о 10-й ранку UBI конференц-хол почав наповнюватись активною молоддю зі всієї України. Захід був присвячений Міжнародному дню боротьби з корупцією та мав на меті познайомити активістів з різних регіонів та надихнути їх і далі творити зміни в Україні.  Ведучим заходу був Іван Омелян, керівник Регіонального напрямку у Реанімаційний Пакет Реформ – РПР.

На початку наших учасників привітали Лоренс Хелд, керівник програми USAID_ВзаємоДія,  та Віктор Таран, голова Центру «Ейдос». «Ви повинні мріяти, формулювати ідеї і втілювати їх в життя», – звернувся до молоді Віктор.

З мотиваційною промовою про те,  де шукати ідеї і як творити інновації,  виступив Максим Ключар, заступник директора Проекту USAID_ВзаємоДія. А Євген Глібовицький, керуючий партнер консалтингової компанії pro.mova, розповів про нові виклики та можливості, які чекають на молоде покоління. Євген підкреслив, що історично зумовлено те, що український народ не завжди може приймати самостійно рішення та брати на себе відповідальність. Проте беручи участь в учнівських або студентських парламентах, втілюючи різні ідеї та ініціативи, молодь вчиться цьому та змінює цю парадигму.

Також на тусовці дизайнерка Поліна Веллер, фотограф Марта Колотило та відео-дизайнер Аліна Хорольська презентували свої роботи та розповіли, як творити простір поза межами можливого в сфері мистецтва. Наприклад, колекція “Recycle” Поліни Веллер виконана з вінілових банерів і концентрує увагу на проблемі забруднення навколишнього середовища.

Крім того учасників чекало і багато інтерактивних занять, таких як дебати, квест та вечірка. На дебатному турнірі від Федерації дебатів України обговорювали, що краще в боротьбі з корупцією: суворіші покарання чи вищі зарплати.  А також чи мають громадяни  в Україні активно протидіяти актам корупції, навіть під загрозою нанесення шкоди власним інтересам. Наші партнери U-Report проводили опитування щодо тем дебатів до і після гри і отримали такі результати.

За словами учасників, тусовка стала сильним мотиваційним зарядом для їх подальшої діяльності та принесла багато нових корисних знайомств, щоб разом творити простір поза межами можливого.  

Захід проводився Центром політичних студій та аналітики «Ейдос» в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Показати кнопки
Сховати кнопки