12 жовтня о 10:00 у офісі Реанімаційного Пакету Реформ (вул. Ольгинська, 6, 2 поверх) відбудеться прес-сніданок «Пенсійна реформа: хто і коли отримає нову пенсію?».

3 жовтня Верховна Рада ухвалила два проекти законів щодо змін у пенсійній системі. Дркументи, з одного боку, запроваджують поступове зростання пенсій, з іншого, – збільшують трудовий стаж, який необхідний для виходу на wholesale utah jazz Jerseys 2017 пенсію. Крім того, скасовуються спеціальні умови utah jazz Jersey new виходу на пенсію для цілої низки працівників, серед яких судді, прокурори, науковці, працівники освіти тощо. Також законом поставлено завдання наступного року запровадити накопичувальну пенсійну систему.

Тож, скільки отримуватимуть українські пенсіонери? Хто і коли зможе виходити на пенсію? Коли запровадять другий і третій рівні пенсійної системи та хто гальмує цей процес? Ці та інші питання обговорять учасники прес-сніданку.

Спікери:

    • Андрій Рева, міністр соціальної політики;
    • Олександр Ткач, експерт групи “Реформа utah jazz Jerseys by year фінансового сектору та пенсійної системи”  РПР;

classic utah jazz Jerseys

  • Олександра Бетлій, провідний науковий співробітник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій;

Модератор: Віктор Таран, член Ради РПР, голова Центру «Ейдос»

Журналісти матимуть змогу поставити свої запитання та поспілкуватися john stockton utah jazz Jersey з учасниками прес-сніданку.

Щоб взяти участь у прес-сніданку, необхідно зареєструватися за посиланням 

 

Показати кнопки
Сховати кнопки